Объяснение:
1. Сила тяжести: Возникает в результате взаемодействия тела с Землей. Формула - F = mg
2. Трения: Возникает при движении тел и соприкосновении двух поверхностей. Формула - F = μN
3. Вес: Возникает в результате взаемодействия тела с опорой. Формула - ее нет для этой величины, или я ее просто не знаю ¯\_(ツ)_/¯
4. Сила Архимеда: Возникает в следствии взаемодействия тела с жидкость или газом при его погружении туда. Формула - F = ρ*g*V
5. Сила упругости: Возникает, когда тело деформируют (пример: сжатия пружини, это не надо писать). Формула - F = k*|∆l| - это же ф-ла закона Гука.
Пінопласт практично незамінний при проведенні теплоізоляції будівель. Пояснюється це складом матеріалу, адже він на 98% складається з газу – повітря. А останній, в свою чергу, служить ідеальним природним теплоізолятором.
Більше половини виробленого в Європі пінопласту йде на утеплення приміщень. Серед переваг матеріалу виділяють його стійкість до значних механічних впливів.
Пінопласт нерідко використовують при великопанельному будівництві в якості внутрішньої теплоізоляції. Для цих цілей його застосовують у виробництві тришарових панелей. Вага – ще одна важлива перевага матеріалу. При великому обсязі він не створює додаткове навантаження на стіни. Тому пінополістирол воліють використовувати і для ремонту старих будівель із зношеним несучим підставою.
Будинок можна утеплити як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Зовні пінопласт кріплять, використовуючи цементний розчин, клей або механічні власники. Стіну необхідно в обов’язковому порядку убезпечити від загоряння. Для цього фасад з пінопластом обробляють цеглою, плиткою або наносять штукатурку.
Застосовуючи пінопласт для утеплення житлових приміщень, власник отримує також шумоізоляційні властивості – для захисту від небажаних звуків зовні. Всередині будівлі матеріал прикривають гіпсокартоном в естетичних цілях.
ν = 0.457 Гц
Объяснение:
Уравнение колебаний материальной точки
х(t) = A · cos (ωt + φ)
A - амплитуда колебаний (м)
ω - циклическая частота колебаний (рад/с)
φ - начальная фаза колебаний (рад)
В задании
x(t) = 0.86 · cos (2.87t + 2.5)
А = 0.86 м
ω = 2,87 рад/с
φ = 2,5 пад
Частота колебаний ν в герцах в 2π раз меньше циклической частоты ω в рад/с, поэтому