Отже, протягом року земна поверхня нагрівається нерівномірно. Тому змінюється і температура повітря. Річний хід температури визначають середні місячні температури повітря. За ними можна встановити, який місяць був найтепліший і який – найхолодніший за температурою повітря протягом року показують, що в Україні, як і скрізь у Північній півкулі, найвища середня місячна температура буває в липні, а найнижча – у січні.
Влітку в полудень Сонце займає найвище положення над горизонтом. У цей період – найдовші дні, поверхня нагрівається тривалий час, тому й температури повітря найвищі. Узимку - навпаки.
Объяснение:
Изображение в плоском зеркале.
Из множества лучей, падающих из точки S на зеркало MN, выделим три произвольных луча: SO, S01, SO2. Каждый луч отразится от зеркала под таким же углом, под каким падает на зеркало. Если продолжить отраженные лучи за зеркало MN, то они сойдутся в точке S1. Глаз воспринимает их как бы исходящими из точки S1. Т.о. точка S1 является изображением точки S в зеркале.
Изображение любого предмета в плоском зеркале равно по размерам самому предмету и расположено относительно зеркала симметрично предмету.
Для построения изображения предмета в плоском зеркале достаточно построить точки, симметричные точкам предмета.
Изображение в плоском зеркале:
мнимое — т.е. находится на пересечении продолжений лучей, а не самих лучей;
прямое — т.е. не перевернутое;
равное