Відповідь:
-расстояние от предмета до линзы(равно 4F), d-расстояние от линзы до экрана, F-фокусное расстояние, H-высота предмета, h-высота изображения
H/h=f/d
1/f+1/d=1/F
т.к. f=4F то 1/4F+1/d=1/F d=4F/3
H/h=4F/(4F/3)=3 следовательно изображение на экране в 3 раза меньше высоты предмета
2) f-расстояние от предмета до линзы, d-расстояние от линзы до экрана, F-фокусное расстояние
чтобы пoлучить четкое изображение, надо,чтобы выполнилось условие:
1/f+1/d=1/F
т.к. F = 20 см то 1/f+1/d=1/20
также по условию сказано, что f+d=90см тогда d=90-f
получим 1/f+1/90-f=1/20
решая уравнение получим два корня f=60cм f=30см
то есть чтоб получить четкое изображение надо разместить линзу от предмета на 60 см или на 30 с
Детальніше - на -
Пояснення:
Кут відхилення стрілки електромагнітного вимірювального приладу залежить від квадрата струму. Це говорить про те, що прилади електромагнітної системи можуть працювати в ланцюгах постійного і змінного струму. При протіканні по котушці змінного струму рухливий сердечник перемагнічується одночасно зі зміною напрямку магнітного поля, і напрямок крутного моменту не змінюється, тобто зміна знака струму не впливає на знак кута відхилення. Показання приладу в ланцюзі змінного струму пропорційно діючими значеннями вимірюваних величин.
Електромагнітні вимірювальні прилади прості по пристрою, дешеві, особливо щитові. Вони можуть безпосередньо вимірювати великі струми, так як котушки у них нерухомі і їх легко виготовити з проводів з великою площею перерізу. Промисловість виготовляє амперметри електромагнітної системи для безпосереднього включення на струми до 150 А. Електромагнітні вимірювальні прилади витримують не тільки короткочасні, але і тривалі перевантаження, якщо такі виникають в процесі вимірювання.