Експеримент Результати вимірювань одразу заносьте до таблиці 1. Накресліть таблицю. № Відстань від предмета до лінзи d, м Відстань від лінзи до зображення предмета f, м Фокусна відстань лінзи F, м Оптична сила лінзи D, дптр 1 2 3 4
3. Встановіть параметри як показано на рисунку (не змінюйте їх під час проведення дослідів, а саме опуклість лінзи, або її радіус):
4. Розташуйте предмет так, щоб дістати чітке зменшене зображення предмета. Виміряйте відстань d від предмета до лінзи та відстань f від лінзи до зображення предмета. 5. Пересуваючи предмет, дістаньте чітке збільшене зображення предмета. Виміряйте відстань d від предмета до лінзи та відстань f від лінзи до зображення предмета. 6. Проведіть дослід ще двічі довільно змінюючи розташування предмета.
Опрацювання результатів експерименту 1. Для кожного досліду визначте: 1) фокусну відстань лінзи (скориставшись формулою тонкої лінзи); 2) оптичну силу лінзи (скориставшись означенням оптичної сили).
Дослід 1
Дослід 2
Дослід 3
Дослід 4
Аналіз експерименту та його результатів Проаналізуйте експеримент і його результати. Сформулюйте висновок, у якому: 1) порівняйте значення фокусної відстані, одержані вами в різних дослідах; 2) дізнайтесь у вчителя значення оптичної сили лінзи, наведене в паспорті , та порівняйте його зі значеннями оптичної сили, отриманими в ході експерименту; 3) зазначте причини можливої розбіжності результатів.
Різання – відділення частин заготовок від сортового або листового металу. Різання виконують як зі зняттям стружки, так і без зняття. Різання зі зняттям стружки здійснюють ручною ножівкою, на ножівкових, кругло пиляльних, токарно-відрізних верстатах, а може бути газове, дугове тощо. Без зняття стружки матеріали розрізують ручними важільними і механічними ножицями, гострозубцями, труборізами, прес-ножицями у штампах. До різання належить також надрізування металу.
Суть процесу різання ножицями полягає у відокремленні частини металу під дією пари різальних ножів, які виготовляють зі сталі У7, У8; бокові поверхні лез загартовані до S2 .58 НRCе, відшліфовані та загострені.
Звичайні ручні ножиці застосовують для різання стальних листів завтовшки 0,5 .1 мм і листів з кольорових металів завтовшки до 1,5 мм. Їх виготовляють з прямими і кривими різальними лезами.
За розміщенням різальної кромки лез ручні ножиці поділяють на праві та ліві.
Ліві – ножиці, у яких на різальній частині кожної половини скіс розташовано з лівого боку. Ними ріжуть по правій кромці виробу проти годинникової стрілки.
Праві – ножиці у яких скіс на різальній частині кожної половини знаходиться з правого боку. Ними ріжуть по лівій кромці виробу у напрямі за годинниковою стрілкою.(мал. 110).
Річні малогабаритні силові ножиці (мал. 113) служать для різання листового металу завтовшки до 2,5 мм і прутків двометром до 0,8 мм.
Робоча рукоятка складається з двох послідовно з’єднаних важелів. Перший важіль на одному плечі якого закріплено ніж з’єднаний за до гвинта з рукояткою, ножі ножиць змішані й прикріплені до важелів потайними заклепками.
ответ:
вийди отсюда розбійник
объяснение:
!
меня зовут александр и я представляю компанию орифлейм
у нас сейчас проходят акции на мужские товары
могу объяснить вам если вы не поймёте что это за акции
мне не сложно ведь возможно вы станете нашим новым покупателем
акции состоят в том что
если вы придете к нам в салон то вам дадут не только скидку так и бонусную карту
а если вы возьмете сразу три товара то получите четвёртый (на ваше усмотрение какой товар) в подарок
думаю я мог вас заинтересовать такой акцией
так что ждём вас в нашем салоне орифлейм
до встречи!