1)вправо,2)вправо
Объяснение:
1)V=abc (а - длина, b - толщина, с - высота) v= m/p, и получаем m=abc/p(p- плотность стекла 2500)
2) Точн не уверен потому что не знаю плотность сухого песка, но может ты найдешь где нибуть Найдем массу через объем: m=v*p (p - плотность сухого песка), знаем что грузоподъёмностью 65 т. переведем в кг это 65000 и разделим на то число которое получили из это формулы( m=v*p).все.
3) V=m/p ну и под счетай!p - плотность стали она равна 7800.
4)R=F1+F2 = 7 равнодействующая все силы складываются!
5) может как и 4 решается посмотри если есть ответы!
Если нажми
міжнародна система одиниць (сі) (міжнародна абревіатура si з фр. système international d'unités) — сучасна форма метричної системи, збудована на базі семи основних одиниць[1]. сі є найуживанішою системою одиниць при проведенні вимірювань та розрахунків в різних галузях науки, техніки, торгівлі тощо.
у 1960 11-ю генеральною конференцією з мір та ваг міжнародна система одиниць сі була рекомендована як практична система одиниць для вимірювань фізичних величин. головна мета впровадження такої системи — об'єднання великої кількості систем одиниць (сгс, мкгсс, мкс тощо) з різних галузей науки й техніки та усунення труднощів, пов'язаних з використанням значної кількості коефіцієнтів при перерахунках між ними і створенням великої кількості еталонів для забезпечення необхідної точності. переваги сі забезпечують підвищення продуктивності праці проектантів, виробників, науковців; спрощують та полегшують навчальний процес, а також практику міжнародних контактів між державами.
міжнародна система одиниць сі складається з набору одиниць вимірювання та набору кратних і часткових префіксів до них. система також визначає стандартні і позначення для одиниць та правила запису похідних одиниць.
система сі не є незмінною, вона є набором стандартів, в якому створюються одиниці виміру та коригуються їхні визначення згідно з міжнародними залежно від рівня сучасного розвитку вимірювальних технологій.
1) вправо
2) вправо
Объяснение:
1) Правило левой руки.
Вектор магнитного поля вверх, в ладошку, ток от нас, большой оттопыренный палец ВПРАВО.
2) Для электрона правило правой руки. Поле магнитное на нас в ладошку, вектор скорости вниз, большой палец ВПРАВО