М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AlexNickrodef
AlexNickrodef
02.09.2021 21:20 •  Физика

В тілі риби є непроникний міхур з повітрям. Тіло риби складається в основному з води, і тиск всередині риби дорівнює тиску зовнішньої води. На деякій глибині риба, практично не ворухнувшись, може знаходиться як завгодно довго. Однак досить рибі, зробивши кілька рухів, змінити глибину, як далі вона спливає до самої поверхні або досягає дна, вже не працюючи тілом та плавниками. Поясніть, як і чому це відбувається.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Backlajan89
Backlajan89
02.09.2021
Зморшки на мордочках багатьох кажанів допомагають їм орієнтуватися при польотах у темряві. Це відкриття зробила група вчених з університету Шаньдуня на чолі з професором Рольфом Мюллером.Більшість кажанів випускають звуки, які допомагають природній ехолокації, ротом. Однак багато хто з цих тварин — біля трьохсот видів, — використовують у таких випадках ніс. У цих мишей на мордочці є зморшкуваті борозни, про призначення яких учені довго думали, але так і не змогли одержати чіткого уявлення.Вчені провели тривимірне рентгенівське сканування цих структур у кажана Rhinolophus rouxi з роду підковоносів, а потім збудували модель взаємодії ультразвукових коливань зі складками навколо носа.Кажани випускають ультразвукові сигнали, частота яких починається від 60 кілогерців, швидко піднімається до 80 кілогерців і знову опускається до 60. Як показала комп'ютерна модель, борозни над носом відіграють роль резонаторів, посилюючи визначені частоти видаваного звуку.У результаті цього борозни також по-різному керують звуком: 60-кілогерцові коливання поширюються у вертикальному напрямку, тоді як 80-кілогерцові — прямо.Ця складна система борозен посилає звуки в різних напрямках, що допомагає кажанам орієнтуватися в складних умовах, наприклад, у густому лісі або при одночасному рішенні декількох завдань — переслідуванні жертви і уникнення перешкод.Однак на цьому дослідження Мюллера не закінчується. Вчений помітив також, що вушні раковини більшості кажанів мають цікаві особливості, які можуть діяти так само, як і зморшки біля носа. Дослідженню цих структур і буде присвячена подальша робота.
4,4(86 оценок)
Ответ:
alinaozhiganova
alinaozhiganova
02.09.2021
Закон сохранения импульса:
p(01)+p(02)=p(1)+p(2)
Предположим, что лодка начинает движение из состояния покоя, то начальный импульс равен нулю, таким образом:
p(1)+p(2)=0
1)p(1)=M*V(лодки). лодка движется с той же скоростью, что и река
2)p(2)=m*(v-V рыбака). скорость записываю так, потому что рыбак идет по лодке, но в противоположную сторону от воды
Проекцируем на ось х импульсы, таким образом:
p(1)+(- p(2))=0
p(1) - p(2)=0
M*V=m*(v-V)
M*V=mv-mV
MV+mV=mv
V(M+m)=mv
v=V(M+m)/v=0.205
Скорость лодки равна 0,205 м/с в том случае, если лодка плывет по течению, а человек идет по лодке как бы против течения

можно решить еще легче снова же по закону сохранения импульса
mv=(M+m)*V
V=mv/M+m=70*0.5/100+70=35/170=0.205 м/c
4,6(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ