ЧИСТІ РЕЧОВИНИ складаються з частинок однієї речовини і характеризуються постійними властивостями та складом, що не залежить від того, як її добували та де вона перебуває у природі (їхній склад постійний та не мають домішок). Приклади чистих речовин: самородок золота, газоподібна речовина хлор у запаяній скляній ампулі, вода у склянці, алюміній, срібло, мідь, фосфор. Чисті речовини у природі зустрічаються набагато рідше та не існує абсолютно чистих речовин (без домішок).
Вопрос №2: 1)На детской площадке качели.2)С математического маятника можно доказать вращения Земли.Напротив центра маятника(где-то на расстоянии 5м) надо поставить несколько одинаковых предметов в одну линию. Потом надо взять маятник и отойти напротив другой стороны центра, тоже на 5м. и медленно отпустить. Через некоторое время маятник без человека будет по очереди сбивать все фигурки.(я это знаю, потому что была в планетарии, а там был этот маятник.) вопрос№3:существуют 2 типа: Математический(Раскачивание качелей) и Пружинный.
Приклади чистих речовин: самородок золота, газоподібна речовина хлор у запаяній скляній ампулі, вода у склянці, алюміній, срібло, мідь, фосфор.
Чисті речовини у природі зустрічаються набагато рідше та не існує абсолютно чистих речовин (без домішок).
СУМІШ – поєднання двох чи більше речовин.