Измерить массу и объём. Далее вычислить плотность по формуле
m/v
Измерение массы.
1. Уравновешивание чашек весов
2.кладём яйцо на одну из чашек, на другую гири, необходимые чтобы уравновесить яйцо.
3. Записываемых общую массу гирь.
Определение объёма.
1.Берём мензурку, подходящую по размеру
2.кладём на дно яйцо и наливаем воду, чтобы она полностью покрыла яйцо
3.Записываемых полученный объём
4. Осторожно достаём яйцо
5.Записываем /отмечаемый объём воды без яйца.
6.вычитаем из первого значения второе.
7.записываемых объём яйца
Далее вычисляем плотность
по формуле
Объяснение:
Іван Мазепа – досить суперечлива особистість в українській історії. Вороги його вважали хитрим політиком і зрадником. Прихильники стверджували, що він прагнув порятунку та процвітання для рідної землі. Скільки людей, стільки і думок. Однак, що би про нього не говорили, мусимо визнати, що для України він зробив чимало. Період його правління характеризувався відродженням гетьманської України, передусім Києва – її духовного центру, розвитком культури, а також піднесенням соціального та релігійного життя.
Піднявшись кар'єрними сходами, Іван Мазепа багато уваги приділив саме розвитку освіти. Він був спонсором будівництва Києво-Могилянської академії та Чернігівського колегіуму. І, взагалі, був досить щедрим меценатом: будував та реставрував церкви, дарував храмам дорогоцінні речі, опікувався православними святинями за межами України. І все це за власні кошти.
За його гетьманства активно видавалися українські твори. В історії України не часто таке галось, навіть у нещодавні 90-і. Та й взагалі, за сприяння Івана Мазепи в Україні того часу почалось "культурне відродження", яке охопило не тільки мистецтво та архітектуру, а й філософію, теологію, літературу та науку. Погодьтесь, такі речі заслуговують поваги. Цікаво, що у той час якраз виник новий напрям в українському мистецтві – українське барокко, яке ще називали мазепинським.