М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tda512
tda512
03.04.2023 17:50 •  Физика

Три соединены последовательно. их сопротивления равны соответственно 180 ом, 20 ом и 80 ом. вычислите силу тока и напряжение на каждом ,если они включены в сеть с напряжением 42 в

👇
Ответ:
vitaska1971oz3tq3
vitaska1971oz3tq3
03.04.2023
R= R1+R2+R3 = 180+20+80= 280 Ом
общий ток  I = U / R = 42 / 280=0,15 A = I1 =I2=I3
U1= I1*R1 =0,15*180=27 B
U2= I2*R2 =0,15*20=3  B
U3= I3*R3= 0,15*80=12 B
4,4(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ValeriaBezzubik
ValeriaBezzubik
03.04.2023

Объяснение:

Равноускоренное движение подразумевает ,что за 1 сек до середины времени скорость меньше точно на такую же величину,насколько больше через секунду после. График скорости является прямая линия .

Путь находится по графику как площадь треугольнива. Мы заменяем треугольник на прямоугольниккоторый проходит через середину скорости. Площади равны.  Фактически при равноускоренном движении мы заменяем сумму возрастающих чисел их средним значением.

V=V₀+ at                Vср=V₀+ at/2      Δ = t

путь равен V₀t+ at²/2    

при равномерном движении со средней скоростью мы получаем произведение скорости на время.

Vср t=V₀ t+ at t/2  

Vср t=V₀ t+ at²/2  

получилось одно и то же.

4,5(75 оценок)
Ответ:
06062007ивант
06062007ивант
03.04.2023
Магматичні й метаморфічні породи при виході на поверхню піддаються руйнуванню. Вони подрібнюються, перетворюються в пухкі породи, змінюється їх хімічний склад. вивітрюванням називають процес механічного руйнування і хімічної зміни гірських порід і складових їх мінералів. На гірську породу спільно впливають живі організми, вода, гази і коливання температур. Всі ці фактори роблять на породу руйнівну дію одночасно. В залежності від переважаючого фактора розрізняють три форми вивітрювання : фізичне, хімічне та біологічне. Разом з тим слід мати на увазі, що всяка зміна хімічного складу породи призводить до зміни її фізичних властивостей. Фізичне вивітрювання – це механічне руйнування гірських порід без зміни хімічного складу. Головний фактор фізичного вивітрювання – коливання добових і сезонних температур. При нагріванні відбувається розширення мінералів, що входять в гірську породу. Оскільки різні мінерали мають різні коефіцієнти об’ємного і лінійного розширення, виникає місцеве тиск, що руйнує породу. Цей процес відбувається в місцях контакту різних мінералів і порід. При чергуванні нагрівання й охолодження між кристалами утворюються тріщини. Проникаючи в дрібні тріщини, вода створює таке капілярний тиск, при якому навіть самі тверді породи руйнуються. При замерзанні води ці тріщини збільшуються. В умовах жаркого клімату в тріщини потрапляє вода разом з розчиненими солями, кристали яких також руйнівно діють на породу. Таким чином, протягом тривалого часу утворюється безліч тріщин, що призводять до повного механічного руйнування гірської породи. Зруйновані породи набувають здатність пропускати і утримувати воду. В результаті роздроблення масивних порід сильно збільшується загальна поверхня, з якою стикаються вода і гази, що обумовлює протікання хімічних процесів. Хімічне вивітрювання призводить до утворення нових сполук і мінералів, що відрізняються за хімічним складом від первинних мінералів. Воно здійснюється під впливом води з розчиненими в ній солями і діоксидом вуглецю, а також кисню повітря. Хімічне вивітрювання включає наступні процеси: розчинення, гідроліз, гідратацію, окислення. Розчиняє дію води посилюється з підвищенням температури. При підвищенні її на кожні 10 ° С швидкість хімічних реакцій збільшується в 2,0 … 2,5 рази. Якщо у воді міститься діоксид вуглецю, то в кислому середовищі мінерали руйнуються швидше. Біологічне вивітрювання – це механічне руйнування та хімічна зміна гірських порід під впливом живих організмів і продуктів їх життєдіяльності. Цей вид вивітрювання пов’язаний з грунтоутворення. Якщо при фізичному та хімічному вивітрюванні відбувається тільки перетворення магматичних гірських порід в осадові, то при біологічному вивітрюванні утворюється грунт, в ній накопичуються елементи живлення рослин та органічну речовину.
4,4(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ