М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Andreykins1
Andreykins1
18.01.2021 14:17 •  Физика

Плоский воздушный конденсатор состоит из 2 пластин.определите емкость конденсатора ,если площадь каждой пластины 2*10(-2)м2 ,а расстояние между ними 6*10(-3)м .как изменится ёмкость конденсатора при погружении его в глицерин (диэлектрическая проницаемость=56,2)

👇
Ответ:
Амина020202
Амина020202
18.01.2021
Вот решение, если что-то непонятно, спрашивай
Плоский воздушный конденсатор состоит из 2 пластин.определите емкость конденсатора ,если площадь каж
4,4(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
joker231341
joker231341
18.01.2021

Мета: 1) поглибити знання учнів з теми, що вивчається, повторити основні наслідки із СТВ: як змінюється час, маса, довжина, енергія в іншій системі відліку; поглибити вміння розв'язувати задачі, використовуючи формули зміни часу, довжини, маси;

2) продовжити формування вмінь аналізувати умови задач, обирати оптимальний б розв'язання цих задач, математичної компетентності учнів під час обчислення кінцевого результату задач;

3) продовжити формування наукового світогляду учнів, ознайомивши їх з методами наукового пізнання природи, експериментальним підтвердженням основних наслідків СТВ.

Очікувані результати: учні знають і розуміють основні положення СТВ, мають уявлення про загальну теорію відносності; розуміють основні наслідки СТВ та застосовують вивчені формули під час розв'язування задач.

4,4(33 оценок)
Ответ:
taton92p08oqp
taton92p08oqp
18.01.2021

Отже, протягом року земна поверхня нагрівається нерівномір­но. Тому змінюється і температура повітря. Річний хід температури визначають середні місячні темпера­тури повітря. За ними можна встановити, який місяць був найтепліший і який – найхолодніший за температурою повітря протягом року показують, що в Україні, як і скрізь у Північній півкулі, найвища середня місячна тем­пература буває в липні, а найнижча – у січні.

Влітку в полудень Сонце займає найвище положення над горизонтом. У цей період – найдовші дні, поверхня нагрівається тривалий час, тому й температури повітря най­вищі. Узимку - навпаки.

4,8(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ