Закон паскаля действует вполне замечательно, та - же ситуация - газ (или жидкость) под давлением, давление как и на земле распределяется во все стороны "одинаково", а вот архимедова сила не действует, ведь она появляется от разности давлений на разных участках тела, а эта самая разность появляется за счёт веса жидкости (сила тяжести на неё действует, но опора "уходит из под ног" и веса жидкость при этом не имеет). поэтому сила архимеда в невесомости не действует.
Вже за життя Архімеда навколо його імені створювалися легенди, приводом для яких слугували його вражаючі винаходи, які приголомшували його сучасників. Існує легенда про те, як Архімед прийшов до відкриття, що виштовхуюча сила дорівнює вазі рідини в об'ємі тіла.
Цар Гієрон, що жив 250 років до н.е. доручив йому перевірити чесність майстра, який виготовив золоту корону.
Хоча корона важила стільки, скільки було відпущено на неї золота, цар запідозрив, що вона виготовлена зі сплаву золота з іншими, більш дешевими металами. Архімеду було доручено дізнатися, не ламаючи корони, чи є в ній домішка.
Достовірно невідомо, яким методом користувався Архімед, але існує така легенда.
Спочатку Архімед визначив, що шматок чистого золота у 19,3 разів важче такого ж об'єму води. Виходить, що щільність золота у 19,3 разів більше щільності води. Архімеду треба було знайти щільність речовини корони. Якщо ця щільність виявилася б більше щільності води не у 19,3 разів, а в менше число разів, отже, корона була виготовлена не з чистого золота.
Зважити корону було легко, але як знайти її об'єм, адже корона була дуже складної форми. Багато днів мучило Архімеда це завдання. І ось одного разу, перебуваючи в лазні, він занурився в наповнену водою ванну, і його раптово осяяла думка, що дала розв'язання завдання.
Радісний і збуджений своїм відкриттям, Архімед вигукнув: «Еврика! Еврика!», Що означає: «Знайшов! Знайшов!»
Архімед зважив корону спочатку в повітрі, потім у воді. За різницею у вазі він розрахував виштовхуючу силу, рівну вазі води в об'ємі корони. Визначив потім об'єм корони, він зміг обчислити її щільність, а, знаючи щільність, дати відповідь на питання царя: чи немає домішок дешевих металів у золотій короні? Щільність речовини корони виявилася менше щільності чистого золота. Тим самим майстер був викритий в обмані.
Ні
1) Количество бит данных может составлять 5, 6, 7 или 8 (5- и 6-битные форматы распространены незначительно).
2) Наличие 64-битной шины данных. Позволяет процессору Pentium обмениваться вдвое большим объемом данных с оперативной памятью, чем 486 за один шинный цикл.
3) Дело в том, что эти компоненты были созданы совершенно разными группами разработчиков с различными целями и задачами. Процессор Itanium, разработанный совместно с компанией HP (Hewlett Packard), был предназначен для использования памяти с удвоенной скоростью передачи данных (DDR), которая, в свою очередь, работает на более подходящей для семейства серверов тактовой частоте 266 МГц.
4) Чем выше частота, тем выше производительность центрального процессора. Это справедливо только для определенного производителя и конкретной линейки (а также архитектуры) процессоров.
5) Скорее всего, проблема в том, что в случае увеличения кэш-памяти, придётся изыскивать пути не только для размещения огромного массива данных на ограниченном пространстве, но и усложнять структуру для снижения задержек.
Объяснение:
по закону сохранения импульса
Po=0 0=m*V-M*U
U=m*V/M=m*V/500*m=V/500
ответ Скорость автомата в 500 раз меньше скорости пули