М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
FeDChannelYT
FeDChannelYT
31.05.2023 02:10 •  Физика

Водитель автомобиля,движущегося со скоростью 72км/ч нажал на тормоз,после этого скорость автомобиля стала уменьшаться на 5м/с каждую секунду. найдите расстояние,которое пройдёт автомобиль до полной остановки.

👇
Ответ:
casha0032
casha0032
31.05.2023
Дано Vo=72 км/ч=20 м/с  а=- 5 м/с2    S- ?

1) найдем время остановки
t=(V-V0)/t
так как V=0   t=-Vo/a=-20/-5=4 c

2) S=(Vo+V)*t/2=20*4/2=40 м

ответ S=40 м



V²-Vo²=2*a*S
S=-Vo²/2*a=-20*20/2*5=40 м
4,6(81 оценок)
Ответ:
lerakuzka
lerakuzka
31.05.2023
72 км/ч = 20 м/с
До полной остановки пройдёт времени
t=\frac{v-v_0}{a}=\frac{0-20}{-5}=4(s)

Расстояние равно:
s=v_0t+\frac{at^2}{2}=20*4-\frac{5*4^2}{2}=40(m)
4,4(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vnnu
vnnu
31.05.2023

ответ:ответ

Проверено экспертом

ответ дан

andrisd

Формула кинетической энергии Ek=(mV²)/2, значит в момент подбрасывания мяч имеет максимальную кинетическую энергию. По мере подъема мяч останавливается, кинетическая энергия уменьшается. В верхней точке скорость равна 0, кинетическая энергия тоже равна 0. Далее мяч начинает падать, увеличивается скорость, увеличивается кинетическая энергия. В точке касания с землей энергия будет максимальной.

Формула потенциальной энергии Eп=mgh. Значит с подъемом мяча потенциальная энергия увеличивается и достигает максимума в верхней точки. При падении энергия начинает уменьшаться в обратном порядке.

Объяснение:

4,5(89 оценок)
Ответ:
tipichnayapanda
tipichnayapanda
31.05.2023
Планетарна модель атома або модель Резерфорда — історична модель будови атома, яку запропонував Ернест Резерфорд внаслідок експерименту з розсіяння альфа-частинок. За цією моделлю атом складається із невеликого додатньо зарядженого ядра, в якому зосереджена майже вся маса атома, навколо якого рухаються електрони, подібно до того, як планети рухаються навколо Сонця. Планетарна модель атома відповідає сучасним уявленням про будову атома з врахуванням того, що рух електронів має квантовий характер і не описується законами класичної механіки.

Історично планетарна модель Резерфорда прийшла на заміну «моделі сливового пудинга» Джозефа Джона Томсона, яка постулювала, що від'ємно заряджені електрони поміщені усередину додатньо зарядженого атома.

Нову модель будови атома Резерфорд запропонував 1911 року, як висновок із експеримету з розсіяння альфа-частинок на золотій фользі, проведеного під його керівництвом. При цьому розсіянні несподівано велика кількість альфа-частинок розсіювалася на великі кути, що свідчило про те, що центр розсіяння має невеликі розміри й в ньому зосереджений значний електричний заряд. Розрахунки Резерфорда показали, що розсіювальний центр, заряджений додатньо або від'ємно, повинен бути принаймні у 3000 разів менший від розміру атома, який на той час уже був відомий і оцінювався як, приблизно, 10-10 м. Оскільки на той час електрони вже були відомі, а їхня маса й заряд визначені, то розсіювальний центр, який пізніше назвали ядром, повинен був мати протилежний до електронів заряд. Резерфорд не пов'язав величину заряду з атомним номером. Цей висновок був зроблений пізніше. А сам Резерфорд припустив, що заряд пропорційний атомній масі. Недоліком планетарної моделі була її несумісність із законами класичної фізики. Якщо електрони рухаються навколо ядра як планети навколо Сонця, то їхній рух прискорений, і, отже, за законами класичної електродинаміки вони повинні були б випромінювати електромагнітні хвилі, втрачати енергію й падати на ядро. Наступним кроком у розвитку планетарної моделі стала модель Бора, що постулювала інші, відмінні від класичних, закони руху електронів. Повністю протиріччя з електродинамікою змогла розв'язати квантова механіка.

Объяснение:

и

4,6(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ