М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ДавыдоваЮлия5678
ДавыдоваЮлия5678
08.02.2023 17:58 •  Физика

По горизонтальной поверхности человек равномерно тянет тело с верёки, которая образует с горизонтом угол 30. сила натяжения верёвки 250h . какую работу совершает человек при перемещении тела на расстояние 10 м?

👇
Ответ:
egorbychkov83
egorbychkov83
08.02.2023
А=FScos30=250*10*0.866=2165 [Дж]
4,8(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
islamovaemilia1
islamovaemilia1
08.02.2023

ответ:Власне, сила Лоренца

Базовим виразом для аналізу взаємодії заряда {\displaystyle \ Q}{\displaystyle \ Q} із деяким пробним зарядом {\displaystyle \ q}{\displaystyle \ q} є закон Кулона: для статичних зарядів у вакуумі відносно інерціальної системи відліку, що перебуває у спокої, можна записати, що сила їхньої взаємодії дорівнює

{\displaystyle \ \mathbf {F} ={\frac {qQ}{|\mathbf {r} |^{3}}}\mathbf {r} }{\displaystyle \ \mathbf {F} ={\frac {qQ}{|\mathbf {r} |^{3}}}\mathbf {r} }.

Для того, щоб визначити, як буде виглядати ця сила в інерціальній системі відліку, що рухається, можна розглянути наступний "віртуальний" експеримент.

Нехай у вакуумі знаходяться два заряди, скріплені пружинкою. Заряди розглядаються відносно інерціальної системи відліку, у якій вони перебувають у спокої протягом досить великого проміжку часу. Пружинка забезпечує статичність зарядів, а розтяг пружинки чисельно характеризує силу взаємодії зарядів. Якщо прибрати пружинку й розглянути деяке мале відхилення від статичного стану, наприклад, одного заряду, то можна проаналізувати час, за який другий заряд "відчує" зміну стану першого, тим самим експериментально визначивши швидкість розповсюдження взаємодії між зарядами. Проте в рамках експерименту (заряди скріплені пружинкою) про швидкість розповсюдження взаємодії нічого не можна сказати, оскільки система є статичною. Таким чином, закон Кулона, який описує взаємодію статичних зарядів, не несе, без додаткових припущень, жодної інформації про швидкість розповсюдження взаємодії між зарядами. А отже, релятивістський та класичний опис взаємодії зарядів у статичному випадку збігаються.

Для подальшого аналізу взаємодії цих зарядів можна розглянути їх відносно інерційної системи відліку, що довільно рухається. У такому разі, система вже не буде статичною, а це означає, що можна оцінити швидкість розповсюдження взаємодії. Якщо припустити, що виконується аксіома абсолютності одночасності, то швидкість розповсюдження взаємодії нескінченна, а це, загалом, означає, що до закона Кулона застосовуються перетворення Галілея, що залишають його інваріантним відносно вибору інерціальної системи відліку. А якщо припустити, що аксіома абсолютності одночасності не виконується, то швидкість розповсюдження взаємодії скінченна, і це означає, що до закону Кулона застосовуються перетворення Лоренца, які не залишають вираз для сили Кулона інваріантним відносно вибору інерційної системи відліку.

4,7(31 оценок)
Ответ:
ксю1239
ксю1239
08.02.2023

Пусть красный автомобиль выехал из пункта А, а синий автомобиль из пункта Б. Пусть красный автомобиль движется с бОльшей скоростью.

Рассмотрим условие, что во второй раз автомобили снова встретились, двигаясь в разных направлениях. Это значит, что синий автомобиль, который двигается медленнее, должен успеть посетить пункт А и развернуться. Предположим, что как только синий автомобиль развернулся в пункте А и тронулся обратно в бункт Б, он встретил красный автомобиль. То есть синий автомобиль проехал расстояние от Б до А, в то время как красный успел доехать до Б и вернуться в А. Это значит, что скорость красного автомобиля в два раза больше скорости синего. То есть максимальное отношение скоростей этих автомобилей = 2. Известно, что автомобили в первый раз встретились через 2 часа. Учитывая, что красный автомобиль двигается в два раза быстрее, чем синий, значит синий проехал одну часть пути, а красный две части. Следовательно в следующий раз они встретятся через 4 часа, т.к. за это время синий успеет доехать до пункта А (оставшиеся 2/3 пути) и развернуться там.

4,8(40 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ