v= 2 моль
dT=100 К
R=8.31 Дж/(моль*К)
нагревание, значит газ получает тепло Q
по первому закону термодинамики Q=A+dU
а)при изобарическом p=const
работа A=p*dV =vR*dT
изменение внутренней энергии для одноатомного газа (Аргон)
dU =3/2 vR*dT
Q =A+dU =vR*dT +3/2 vR*dT =5/2 vR*dT =5/2 *2*8,31*100 = 4155 Дж
б)изохорическом V=const dV=0
работа A=p*dV = 0
изменение внутренней энергии для одноатомного газа (Аргон)
dU =3/2 vR*dT
Q =A+dU = 0 +3/2 vR*dT =3/2 vR*dT =3/2 *2*8,31*100 = 2493 Дж
выгоднее , значит меньше тепла
ответ б)изохорическом
Електромагнітні хвилі були вперше експериментально отримані Герцем в 1887г. В його дослідах прискорений рух електричних зарядів збуджувався в двох металевих стрижнях з кулями на кінцях (вібратор Герца) . Коливання електричних зарядів у вібраторі створюють електромагнітну хвилю. Тільки коливання у вібраторі створює не одна заряджена частинка, а величезне число електронів, які рухаються злагоджено. В електромагнітній хвилі вектори Е і В перпендикулярні один одному. Вектор Е лежить в площині, що проходить через вібратор, а вектор В перпендикулярний цій площині. Випромінювання хвиль відбувається з максимальною інтенсивністю в напрямку, перпенди-кулярному осі вібратора. Вздовж осі випромінювання не відбуваються.
Объяснение:
При движении заряженной частицы в магнитном поле сила Лоренца работы не совершает.Поэтому модуль вектора скорости при движении частицы не изменяется.
Если заряженная частица движется в однородном магнитном поле под действием силы Лоренца, а ее скорость лежит в плоскости, перпендикулярной вектору то частица будет двигаться по окружности радиуса .