Объяснение:
З огляду на означення електричного струму сформулюємо першу умову для його виникнення та існування в середовищі: у середовищі повинні бути заряджені частинки, які можуть вільно переміщатися. Такі частинки ще називають носіями струму.
Однак цієї умови недостатньо для того, щоб у середовищі існував електричний струм. Для створення та підтримування напрямленого руху вільних заряджених частинок необхідна також наявність електричного поля. Саме завдяки дії електричного поля рух заряджених частинок набуде впорядкованого (напрямленого) характеру, що й означатиме появу в даному середовищі електричного струму.
2)Дія електричного струму на живу тканину має різнобічний ха рактер. Проходячи крізь організм людини, струм спричиняє тер мічну, електролітичну, механічну, біологічну і світлову дію. Під час термічної дії відбувається перегрівання і функціональ ний розлад органів на шляху проходження струму.
Сьогодні буде відразу 2 уроки хімії, а в четвер – 2 уроки фізики. Я даю вам завдання із хімії і посилання на відео на блозі. Опрацьовувати матеріал можна в зручний для вас час. У зошит записуєте дату уроку (за розкладом), короткий конспект § підручника та відео; якщо в ході відео було розв’язування задач чи вправ, то теж записуєте. Якщо ми з наступного понеділка(16.11) будемо вчитися в школі, то виконані вами завдання (в тому числі і конспекти) я перевірю у ваших зошитах і поставлю всім оцінки, якщо ж дистанційне навчання буле продовжено, тоді вже сфотографуєте свої сторінки зошита з вашими роботами, починаючи з 02.11 і перешлете мені.
Перед опрацюванням нового матеріалу виконайте завдання короткої самостійної роботи, щоб я побачила, як ви опрацювали попередній матеріал, сфотографуйте самостійну роботу і перешліть мені через 40 хвилин.
Визначити відносну молекулярну масу Na2CO3.
Напишіть формулу речовини, що складається з одного атома Магнію, одного атома Сульфуру, трьох атомів Оксигену. Обчисліть масову частку елементів у цій речовині.
Виберіть по порядку варіанти відповідей, де описані хімічні явища
А) добування цукрової пудри з цукру - піску;
Е) утворення зеленого нальоту на мідних виробах;
Х) загусання парафіну при охолодженні;
О) плавлення сірки;
Р) згіркнення вершкового масла;
У) почорніння срібної ложки;
М) висихання бруду на черевиках;
С) утворення інею на деревах;
Ж) кування заліза;
Д) скисання яблучного соку;
І) танення льоду;
Ф) розчинення кухонної солі у воді;
И) горіння бензину;
Т) почорніння цукру пр