Из рисунка легко найти, что длина пружины 1 увеличилась на 5 см ( закон гука и 3 закон ньютона вам в ) . Таким образом отношение удлинений верхней и нижней пружин равно дробь, числитель =2.
Согласно закону Гука, сила упругости, возникающая при деформации тела, пропорциональна этой деформации
В данном случае, сила упругости уравновешивается силой тяжести груза, который удерживает пружина.
Из системы уравнений двух пружин выводим, что энергия упругой деформации пружины 1 равна 25 дж, а энергия упругой деформации пружины 2 равна 40 дж.
А удлинение соответственно равно 7.5 см и 15 см.
Объяснение:
З огляду на означення електричного струму сформулюємо першу умову для його виникнення та існування в середовищі: у середовищі повинні бути заряджені частинки, які можуть вільно переміщатися. Такі частинки ще називають носіями струму.
Однак цієї умови недостатньо для того, щоб у середовищі існував електричний струм. Для створення та підтримування напрямленого руху вільних заряджених частинок необхідна також наявність електричного поля. Саме завдяки дії електричного поля рух заряджених частинок набуде впорядкованого (напрямленого) характеру, що й означатиме появу в даному середовищі електричного струму.
2)Дія електричного струму на живу тканину має різнобічний ха рактер. Проходячи крізь організм людини, струм спричиняє тер мічну, електролітичну, механічну, біологічну і світлову дію. Під час термічної дії відбувається перегрівання і функціональ ний розлад органів на шляху проходження струму.
p1 = 0,1 мПа
t1 = 15°C
t2 = 20°C
V1 = 1 л
V2 = 4 л
р2 - ?
Воспользуемся соотношением:
p1*V1/T1 = p2*V2/T2
Отсюда
p2 = p1*V1*T2 / (V2*T1)
Переведем температуру в кельвины:
Т1 = 15 + 273 = 288 К
Т2 = 20 + 273 = 293 К
(ЗАМЕЧАНИЯ: 1) остальные данные в СИ не переводим, поскольку имеет место ОТНОШЕНИЯ однородных величин 2) по условию НЕ ЗАДАН объем , я принял 1 л) 3) мне кажется, давление в мегапаскалях должно быть или в мили паскалях???)
р2 = 0,1*1*293 / (4*288) ≈ 0,025 мПа