М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
twistella
twistella
08.11.2022 19:08 •  Физика

Деревянный брусок плотностью 500 кг/м*3 плавает на поверхности жидкости . определите плотность жидкости если известно что объем бруска над её поверхностью составляет 36℅ от общего объема

👇
Ответ:
emilylund829
emilylund829
08.11.2022
Пусть ρ - плотность жидкости, тогда на брусок действует архимедова сила Fa=ρ*0,36*V*g, где V - объём бруска. Эта сила уравновешивается действующей на брусок силой тяжести Fт=500*V*g, отсюда получаем уравнение ρ*0,36*V*g=500*V*g. Отсюда 0,36*ρ=500 и ρ=500/0,36=1388,9 кг/м³. ответ: 1388,9 кг/м³.
4,6(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nastyakot2609
nastyakot2609
08.11.2022

Схема состоит из:

группы сопротивлений R₂ и R₂', соединенных последовательно,

сопротивления R₃, соединенного параллельно с первой группой,

сопротивления R₁, соединенного последовательно с первыми двумя группами.

Преобразовать схему можно так: (см. рис.1)

Тогда общее сопротивление R₂ и R₂':

              R₂₂ = R₂ + R₂' = 20 + 20 = 40 (Ом)

То есть сопротивления R₂ и R₂' можно заменить одним сопротивлением R₂₂ = 40 (Ом) (см. рис.2)

Общее сопротивление R₂₂ и R₃:

              R₂₂₃ = R₂₂•R₃ : (R₂₂+R₃) = 40•60 : 100 = 24 (Ом)

Общее сопротивление цепи с учетом R₁:

              R = R₁ + R₂₂₃ = 6 + 24 = 30 (Ом)

Общий ток в цепи:

               I = I₁ = U/R = 240 : 30 = 8 (A)

Напряжение на первом сопротивлении:

               U₁ = I · R₁ = 8 · 6 = 48 (B)

Напряжение на группе сопротивлений R₂₂₃:

               U₂₂₃ = U - U₁ = 240 - 48 = 192 (B)

Ток, протекающий через R₃:

                I₃ = U₂₂₃ : R₃ = 192 : 60 = 3,2 (A)

Ток, протекающий через R₂₂:

                I₂₂ = U₂₂₃ : R₂₂ = 192 : 40 = 4,8 (A)

Напряжение на R₂ и R₂':

                U₂ = U₂' = R₂I₂₂ = R₂'I₂₂ = 20 · 4,8 = 96 (B)  


Решить только 16 . подробно расписать и написать объяснение
4,7(67 оценок)
Ответ:
fedor1daniil12
fedor1daniil12
08.11.2022

Емпіричне (те, що сприймається органами чуття) пізнання здійснюється в процесі досвіду, що розуміється в самому широкому сенсі, тобто як взаємодія суб'єкта з об'єктом, при якому суб'єкт не тільки пасивно відображає об'єкт, а й активно змінює, перетворює його.

Емпіричний метод полягає в послідовному здійсненні наступних п'яти операцій вимірювання, моделювання, прогнозування, перевірка прогнозу.

У науці основними формами емпіричного дослідження експеримент. Крім того, до них відносять також численні вимірювальні процедури, які хоча і ближче примикають до теорії, все ж здійснюються саме в рамках емпіричного пізнання і особливо експерименту.

Вихідної емпіричної процедурою служить так як воно входить і в експеримент і в вимірювання, в той час як сам можуть проводитися поза експерименту і не припускати вимірювань цілеспрямоване вивчення предметів, що спирається в основному на дані органів почуттів (відчуття, сприйняття, уявлення). У ход отримуються знання не тільки про зовнішні сторони об'єкта пізнання, але - в якості кінцевої мети - про його істотні властивості і відносини.

Поняття методи і прийоми часто вживаються як синоніми, але нерідко і розрізняються, коли методами називають більш складні пізнавальні процедури, які включають в себе цілий набір різних прийомів дослідження може бути безпосереднім і опосередкованим різними приладами і технічними пристроями (мікроскопом, телескопом, фото-і кінокамерою та ін.) З розвитком науки стає все більш складним і опосередкованим.

Основні вимоги до наукового однозначність задуму; наявність системи методів і прийомів; об'єктивність, тобто можливість контролю шляхом або повторного або за до нших методів (наприклад, експерименту).

Зазвичай включається в якості складової частини в процедуру експерименту. Важливим моментом нтерпретація його результатів - розшифровка показань приладів, кривої на осцилографі, на електрокардіограмі і т. д.

Пізнавальним підсумком опис - фіксація засобами природної і штучної мови вихідних відомостей про досліджуваний об'єкт: схеми, графіки, діаграми, таблиці, малюнки і т. д тісно пов'язане з вимірюванням, яке є процес знаходження відношення даної величини до іншої однорідної величини, прийнятої за одиницю виміру. Результат вимірювання виражається числом.

Особливу трудність представляє в соціально-гуманітарних науках, де його результати в більшій мірі залежать від особистост гача, його життєвих установок і принципів, його зацікавленого ставлення до досліджуваного предмета.

У ход дослідник завжди керується певною ідеєю, концепцією або гіпотезою. Він не реєструє будь-які факти, а свідомо відбирає ті з них, які або підтверджують, або с його ідеї.

При цьому дуже важливо відібрати найбільш репрезентативну, тобто найбільш представницьку групу фактів у їх взаємозв'язку. Інтерпретація також завжди здійснюється за до певних теоретичних положень.

Объяснение:

4,6(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ