М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
makslazarev201
makslazarev201
10.12.2020 22:13 •  Физика

Объем куска железа 0,1 м3. какая выталкивающая сила будет на него действовать при полном погружении в машинное масло. плотность машинного масла 900 кг/м3

👇
Ответ:
zhanik2017
zhanik2017
10.12.2020
Fa=p*V*g=900*0,1*10=900 H
4,4(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
polinabaryshni
polinabaryshni
10.12.2020

1 в каком из описанных ниже случаев путь и перемещение ? 1) путь и перемещение при любом движении,2) мяч скатывается с наклонной плоскости,3) полет снаряда, выпущенного из орудия под углом к горизонту,4) спутник движется по орбите вокруг земли.

2. на соревно

4) u2t/r

часть 3с1. при нагревании спирали электрообогревателя он начинает светиться сначала красным, потом оранжевым, а потом желтым светом. объясните наблюдаемое явление с точки зрения.с2. сопротивления 400 ом и 200 ом включены последовательно в электрическую цепь. какое количество теплоты выделится на втором сопротивлении, если на первом за то же время выделилось 6 кдж теплоты? ответ записать в кдж.с3. по гладкой горизонтальной поверхности скользит деревянный брусок массой 250 г. навстречу ему летит пуля массой 10 г со скоростью 200 м/с. она пролетает сквозь брусок, уменьшив свою скорость до 100 м/с. на сколько уменьшилась скорость бруска? с4. колебательный контур настроен на частоту 20 мгц. в процессе колебаний максимальная сила тока на катушке достигает 12 ма, а амплитуда колебаний напряжения на конденсаторе равна 6,28 мв. определите индуктивность катушки, включенной в колебательный контур.с5. дифракционная картина поочередно наблюдается с двух дифракционных решеток. если поставить решетку с периодом 20 мкм, то на некотором расстоянии от центрального максимума наблюдается красная линия второго порядка с длиной волны 730 нм. если использовать вторую решетку, то в том же месте наблюдается фиолетовая линия пятого порядка с длиной волны 440 нм. определить период второй решетки.с6. на столе лежит медное кольцо радиусом 10 см. какой заряд протечет по кольцу, если перевернуть его на другую сторону. считать вертикальную составляющую магнитного поля земли равной 10-5 тл, площадь поперечного сечения кольца 2 мм2.

4,7(90 оценок)
Ответ:
1246881
1246881
10.12.2020

Перший закон термодинаміки визначає енергетичний баланс на контрольній поверхні різних систем. Контрольна поверхня – уявна оболонка, якою оточують систему при розгляді потоків вхідної і вихідної енергії через неї. Елементами балансу є внутрішня енергія, робота і теплота. Підставою для складання балансу служить покладений в основу першого закону загальний закон збереження і перетворення енергії, згідно з яким енергія не зникає і не виникає, вона лише переходить з одного виду в інший у різних процесах.

Емпіричне обґрунтування першого закону термодинаміки дано дослідами Джоуля, який показав, що завжди необхідна одна і та ж сама механічна робота, щоб нагріти певну кількість води на один градус. Цей результат становить так званий принцип еквівалентності, який Томсон сформулював таким чином: якщо із термічних джерел одержується або внаслідок термічних ефектів знищується одна і та ж кількість механічної роботи, то зникає або виникає одна і та ж кількість теплоти. Існує також інше формулювання принципу еквівалентності: неможливо побудувати машину, яка б виконувала механічну роботу без втрати при цьому еквівалентної кілько сті теплоти (принцип неможливості вічно го двигуна першого роду). У термодинамічних процесах зміни стану робочих тіл останні можуть одержувати від зовнішнього середовища чи, навпаки, віддавати йому енергію у вигляді теплоти Q і у вигляді роботи L, внаслідок чого енергія буде чисельно змінюватись на ?E. Тоді, виходячи із закону збереження енергії, рівняння енергетичного балансу матиме вигляд

Q=ΔE+L.

Записаний у такому вигляді загальний принцип збереження енергії в термодинамічному процесі називається математичним виразом першого закону термодинаміки, який можна сформулювати наступним чином: в термодинамічному процесі підведена до тіла теплота в загальному випадку витрачаєть ся на зміну його енергії і здійснення зовніш ньої роботи. Якщо робоче тіло як ціле не рухається (його центр ваги нерухомий), а потенціальною енергією зовнішнього поля сил можна знехтувати, то зміна повної енергії робочого тіла буде дорівнювати зміні його внутрішньої енергії. Робота у цьому випадку являтиме собою лише роботу L розширення, при цьому

Q=ΔU+L.

Варто звернути увагу на те, що, хоч величини, які входять у рівняння першого закону термодинаміки, – внутрішня енергія, робота і кількість теплоти, – вимірюються одними і тими самими одиницями, фізичні поняття, що визначають ці величини, глибоко розрізняються. Як уже вище вказувалось, внутрішня енергія являє собою енергію, яка накопичилась робочим тілом (системою), – запас енергії, а робота і теплота характеризують енергію, що надається робочому тілу або віднімається від нього в якому-небудь процесі.

Отже, перший закон термодинаміки, який є узагальненням всієї сукупності людського досвіду, заперечує можливість створення вічних двигунів і одержання енергії із «нічого». Історія нараховує величезну кількість проектів таких двигунів, які мали б «обертатись самі по собі». Але всі спроби, у тому числі талановитіших конструкторів, були приречені на невдачу.

4,4(70 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ