М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nastakosmos12
nastakosmos12
09.03.2022 20:41 •  Физика

Велосипедист ехал в одну сторону со скоростью 60 км/ч, а обратно со скоростью 10 м/с. найдите среднюю скорость

👇
Ответ:
egordima2003
egordima2003
09.03.2022
Скажите мне путь и время, и я скажу вам ответ
4,8(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aydin51
aydin51
09.03.2022

ответ:

боги насмехались над людьми и показывали, что сильнее их: и афина так относилась к арахне (покарала за то, что в работе арахны якобы неуважение к богам), и во время троянской войны боги с ухмылкой смотрели, как люди убивают друг друга по их же наущению.

посейдон явился энею и запретил выступать в передних рядах воинов, пока будет жив ахилл. а гектору аполлон велел держаться в задних рядах воинов и не позволял нападать на ахилла. афина паллада своим дыханием отклонила копьё, брошенное гектором в ахилла". при чтении этого отрывка возникает мысль: боги просто хотели подольше растянуть троянскую войну, которая была для богов увлекательным представлением

4,4(54 оценок)
Ответ:
polinna2006p06aeo
polinna2006p06aeo
09.03.2022

ответ:Рух, при якому по крайній мірі точки твердого тіла або незмінної системи залишаються нерухомими, званими обертальним; пряма лінія, що з'єднує ці дві точки, називається віссю обертання.  

Обертальний рух в техніці зустрічається досить часто. У переважній більшості механізмів і машин є ланки, які здійснюють обертальний рух, наприклад, вали, зубчасті колеса, кривошипи і т.д. Зауважимо, що поняття обертального руху може ставитися тільки до тіла, але не до точки; так, наприклад, рух точки по колу тобто не обертальний рух, а криволінійне.  

Якщо через вісь обертання провести площину Р, жорстко пов'язану з тілом, то при обертанні тіла ця площину буде займати нові положення (рис. 2.13). Кут між початковим положенням площини Р і її новим положенням Р1 в поточний момент часу називається кутом повороту тіла і позначається пор. Вимірюється цей кут в радіанах і вважається позитивним, якщо площину Р обертається проти годинникової стрілки (при цьому треба дивитися з позитивного кінця осі z, спрямованої уздовж осі обертання тіла). Крім осі обертання для повного визначення руху тіла треба ще знати кут повороту ? як функцію часу t: ? = f (t) - Закон обертального руху тіла.

Обертальний рух – це рух тіла, при якому точки описують кола, розміщені в паралельних площинах, причому центри всіх кіл розташовуються на одній прямій, яка зазвичай визначається як вісь обертання.Обертальний рух являє траєкторію у вигляді кривої лінії, а швидкість в кожній точці кривої лінії направлена по дотичній.Кінематика обертального руху характеризується:– Кутовий швидкістю і позначається ю;– Кутовим прискоренням і позначається е.Кутова швидкість – це швидкість обертального руху, яка визначається відношенням кута повороту радіуса, що з’єднує рух тіло з центром кола, до часу, за який був здійснений поворот. Кутова швидкість є векторною величиною, де його кутовий вектор швидкості спрямований в тому ж напрямку, що і поступальний рух правого гвинта (правило буравчика), де відбувається рух по колу.Якщо обертальний рух збігається з обертанням рукоятки буравчика, то поступальний рух буравчика буде вказувати на напрямок кутової швидкості і кутового прискорення, тому вони сонаправлени.Фізичний зміст кутової швидкості при обертальному русі: кутова швидкість буде рівна куту повороту радіуса за одиницю часу. Доцентровийприскорення – це таке прискорення, яке утворюється при русі тіла по колу і направлено до центру по радіусу кола. Доцентрове прискорення дорівнює відношенню квадрата швидкості до радіусу кола. Фізичний зміст кутового прискорення: при обертальному русі кутове прискорення буде визначатися як зміна кутової швидкості за одиницю часу.Одиницею кутового прискорення в міжнародній системі одиниць є рад / с (радіан на секунду).Зі зміною кутової швидкості відбувається зміна частоти обертання. Частота обертання характеризується відношенням числа обертів на часі.

Объяснение:

4,8(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ