Загальний струм залишиться незмінним. А з чим ти порівнюєш? .. Твій питання некоректне.У тебе джерело струму або джерело напруги? Це важливо. Що з чим ти порівнюєш? Більша кількість у порівнянні з чим? ... Припустимо, у тебе джерело струму. Тоді, скільки не сунь опорів, як їх не підключай, змінюватися буде напруга, струм в різних гілках ... але на виході отримаєш той же що і на вході в будь-якому разі. Якщо у тебе джерело напруги. Тоді, чим менше опір, тим вище струм. Ти знаєш що таке коротке замикання? і чому воно коротке? А тому, що опір дуже мало, короткий ланцюг, малого опору. Якщо у тебе джерело напруги і короткий ланцюг, т ?? ? Закон ома - і ти отримуєш шалені струми. А у т якщо у тебе джерело струму і короткий опір, то не відбудеться ніхрена. Буде той же струм, дрібне напруга. хочеш напруга більше - будь ласка, додайте щіпоточку опорів. Тому дуже важливо. Дуже. Що у тебе там - джерело струму або джерело напруги.І це і є відповідь на твоє питання. переходячи до твоєї задачі, згадуючи мною вище написане розмірковуємо, допустимо у тебе джерело напруги.маємо резистор А. підключаємо, отримуємо один струм. До резистору А підключаємо паралельно резистор Б. Струм буде вище, як ти і говориш. Ти міркуєш правильно. Якщо у тебе джерело струму, тодіМаємо резистор А, підключаємо, отримуємо один струм. А резистору А підключаємо паралельно резистор Б, струм не зміниться. Він поділиться між А і Б пропорційно їх опорам. Як вода по трубах.
Сначала изложим общий ход решения. Нужно найти плотность полученного сплава ρ₁ и сравнить её со средней плотностью кубика ρ₂. Средняя плотность будет равна массе кубика деленной на его объем. Если эта средня плотность окажется меньше плотности сплава, значит пустоты есть.
Найдем массу полученного кубика. Для этого сложим массы исходных компонентов. Далее находим объем А затем выражаем среднюю плотность [г/см³] Теперь необходимо найти плотность сплава. Для этого находим объемы его компонентов. И считаем, что объем сплава будет равен их сумме. [см³] [см³] Суммарный объем: [см³] А плотность сплава соответственно: [г/см³]
Значит пустоты есть. И объем этой пустоты равен разности объема кубика и суммарного объема сплава [см³]