Третье тело движется с наименьшей скоростью
Объяснение:
Плохо видно. Если правильно понял, то нам дан график перемещения трех тел. Все три графика представляют собой прямые линии. Это значит, что скорость каждого тела есть величина постоянная. Скорость каждого тела в любой момент времени одинакова. Решать можно двумя
1) Рассуждая. Чем меньше скорость, тем меньший путь проходит тело за одно и тоже время. По графикам видим, что самый малый путь будет у третьего тело, т.к. у него будет самая малое изменение s за 2 с. Итак, ответ: третье тело движется с наименьшей скоростью.
2) Можно вычислить скорости и сравнить их (долгий Найдем скорости этих тел. Формула скорости
По графику видим, что первое тело из точки с s₁=20 м переместилось в точку с s₂=0 за 3 с. Значит, его скорость
По графику видим, что второе тело из точки с s₁=20 м переместилось в точку с s₂=0 за 3 с. Значит, его скорость
По графику видим, что третье тело из точки с s₁=20 м переместилось в точку с s₂=10 за 6 с. Значит, его скорость
Сравнивая скорости, видим, что наименьшая скорость у третьего тела.
ответ:Для виміру температури повітря використовують звичайні, максимальні, мінімальні, парні і електричні термометри і термографи.
Звичайним термометром (ртутним або спиртним) визначають температуру повітря тільки в даний момент часу. Шкали цих термометрів мають ділення 0,2; 0,5; 1. При вимірі в кожній знімають два свідчення з інтервалом 5...7 хвилин, які мають бути однаковими. Прилад слід тримати за верхню частку на максимально можливому віддаленні від себе.
Максимальний термометр (медичний) служить для встановлення найвищої температури за весь період У термометрі є звуження капіляра разом з'єднання його з резервуаром, за рахунок чого ртутний стовпчик фіксується в досягнутій крапці, не опускаючись. Для проведення подальших вимірів термометр необхідно сильно струсити, щоб ртуть з капіляра до з'єднання її з ртуттю в резервуарі.
Мінімальний термометр використовують для встановлення найбільш низької температури в приміщенні між проміжками Усередині капіляра є скляний штифтик, який вільно рухається, він і фіксує мінімальну температуру. Для проведення наступних вимірів термометр слід злегка підняти резервуаром вгору, щоб штифтик дійшов до поверхні стовпчика спирту, і покласти його горизонтально.
Парний термометр використовують для виміру достеменної; температури в приміщеннях, які мають джерела значних теплових випромінювань (сушильні, котельні, ковальські цехи). При вимірах температури в таких приміщеннях свідчення термометрів описаних типів не можуть відповідати дійсній температурі повітря, оскільки вони показують тільки температуру поверхні самого термометра, який нагрівається тепловим випромінюванням .
Парний термометр складається з двох термометрів, в одному з яких резервуар посріблений, а біля|в| іншого зачорнений. Тому один відбиває основну частку|частину| променевого тепла, а інший поглинає. Дійсна температура повітря (°С) визначається за формулою:
Объяснение:
n=26
Высота этажа
h=h₁*n = 0,13*26=3,38 м
Работа
A=m*g*h = 39*10*3,38 ≈ 1320 Дж
(А причем мощность???)