1. Види розрядiв: тлiючий, дуговий, iскровий, коронний
2. Характерним прикладом іскрового розряду є блискавка. Головний канал блискавки має діаметр від 10 до 25 см., а довжина блискавки може досягати декількох кілометрів.
Іскровий розряд має вид яскравих зигзагоподібних ниток-каналів, що розгалужуються, які пронизують розрядний проміжок і зникають, змінившись новими. Канали іскрового розряду починають рости іноді від позитивного електроду, іноді від негативного, а іноді і від якої-небудь точки між електродами. Це пояснюється тим, що іонізація ударом у разі іскрового розряду відбувається не в усьому об’ємі газу, а окремими каналами, що проходять в тих місцях, в яких концентрація іонів випадково виявилася найбільшою.
3. Блискавка є гігантською електричною іскрою.
викликаються електронною і іонною лавиною, яка виникає в іскрових каналах і приводить до величезного збільшення тиску
4. 1) На час грози треба відключати в будинку всі побутові електроприлади, не стояти біля вікон і дверей, не торкатися кабелів чи антен, водопровідних кранів, не користуватися водою.
2) Не можна бігти! Також не варто розкривати над собою парасольку, адже на ній багато металевих деталей.
3) На відкритому просторі краще присісти в суху яму чи канаву. Не лягайте на землю, бо тим самим збільшуєте площу враження розрядом.
5. Коронний розряд виникає при нормальному тиску в газі, що знаходиться в сильно неоднорідному електричному полі . При коронному розряді іонізація газу і його свічення відбуваються лише поблизу коронуючих електродів.
6. Основною причиною дугового розряду є інтенсивний випуск термоелектронів розжареним катодом. Ці електрони прискорюються електричним полем і виробляють ударну іонізацію молекул газу, завдяки чому електричний опір газового проміжку між електродами порівняно малий. Якщо зменшити опір зовнішнього ланцюга, збільшити силу струму дугового розряду, то провідність газового проміжку так сильно зросте, що напруга між електродами зменшується.
7. Дуговий розряд застосовується як джерело світла і в наші дні, наприклад в прожекторах і проекційних апаратах. Висока температура дугового розряду дозволяє використовувати його для пристрою дугової печі. Дуговий розряд знайшов застосування в ртутному випрямлячі, що перетворює змінний електричний струм в струм постійного напряму.
8. Тліючий розряд гається в газах при низькому тиску (в декілька десятків міліметрів ртутного стовпа і менше).
Тліючий розряд використовується в газосвітних трубках, лампах денного світла, стабілізаторах напруги, для отримання електронних і іонних пучків.
Объяснение:
Школьные Знания.com
Какой у тебя вопрос?
Избавься от ограничений
ПОПРОБУЙ ЗНАНИЯ ПЛЮС СЕГОДНЯ
Вупсень1122009
23.12.2015
Физика
5 - 9 классы
ответ дан
РЕШИТЬ ЗАДАНИЯ ПО ФИЗИКЕ! ЕСЛИ НЕ СДЕЛАЮ, ТО БУДЕТ ТРОЙКА В ЧЕТВЕРТИ.
2. В чашку налили кипяток, опустили туда ложку и добавили молоко, взятое из холодильника. У каких тел внутренняя энергия увеличилась?
1.Чашка, ложка
2.Чашка, ложка,молоко
3.Ложка,молоко
4.Кипяток,ложка,молоко
3. В каком случае быстрее остынет кострюля с горячим компотом, налитым доверху, если поставить кастрюлю на лёд или лёд положить на крышку кастрюли?
1. Остынут за одно и то же время
2. В превом случае
3. Во втором случае
4. Однозначно ответить нельзя
4.Ученица налила в стакан 200г воды и измерила ее температуру с термометра. Через 5 мин, закончив выполнять записи в тетради, она вновь сняла показания с термометра и обнаружила, что показания уменьшились на 10°С. Какое количество теплоты вода передала окружающей среде за время выполнения опыта?
1. 2,1 кДж
2. 4,2 кДж
3. 8,4 кДж
4. 42 кДж
5. Покупателю требуется приобрести каменный уголь массой 1т. На складе угля не оказалось, и покупателю предложили купить торф. Суолько приблизительно торфа должен взять покупатель. Чтобы заменить торф?
1. 1,5т
2. 2т
3. 2,5т
4. 3т
6. Для наблюдения за процессом испарения жидкости ученица обернула шарик термометра кусочком марли. Конец марли опустила в воду. Как изменилось показание термометра?
1. Увеличилось
2. Уменьшилось
3. Не изменилось
4. Сначала увеличилось, затем уменьшилось
8. Устоновите соответствие:
Вид теплопередачи:
а) конвекция
б) теплопроводность
в) излучение
Пример:
1) окрашивание поверхности самолёта в светлые тона
2) водное отопление
3) двойной стеклопакет в рамах окон
4) нагрев ладоней при аплодисментах
5) вращение турбины на тепловой электростанции
10. Объясните, почему очки запотевают, если зимой в очках войти с улицы в теплое помещение.
11. Почему сено хорошо держит тепло?
13. При измерении температуры жидкости показание термомтера рекомендуется записывать через некоторое время после его погружения в жидкость. Это объясняется тем, что...
14. Пар, попадающий на лопатки турбины, имеет температуру в несколько сотен градусов. Изменится ли температура пара после взаимодействия с лопатками турбины? Поясните свой ответ.
1
СМОТРЕТЬ ОТВЕТ
Войди чтобы добавить комментарий
ответ
5,0/5
17
olesya1227
профессор
1.4 тыс. ответов
557.5 тыс. пользователей, получивших
2-2
3-3
4-2
5-1
6-2
8 1б 2а 3а 4б 5в
10 Разность температур на стеклах очков и окружающего воздуха дают явление конденсата. Из влажного воздуха, находящегося внутри помещения, капельки воды оседают (конденсат) на стеклах.
11 В сене есть воздушные полости, они удерживают тепло. Деятельность микроорганизмов так же поднимают температуру и сено начинает преть.
13 нужно ждать пока наступит температурное равновесие между прибором и объектом измерения (источником тепла)
Объяснение:
изи
===
p*V=(m/M)*R*T
V=m*R*T/(p*M)=1*8.31*300/(5*10^6*28*10^-3)=17.8*10^-3 м3 (17,8 л)