М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
huhrova23
huhrova23
11.11.2020 10:10 •  Физика

20 участок электрической цепи состоит из лампочки , амперметра и вольтметра, соединенных между собой последовательно. между концами этого участка цепи поддерживается постоянное напряжение u=6b. при подключении параллельно вольтметру показание вольтметра уменьшится в 2 раза, а показание амперметра увеличится в два раза. определите показание вольтметра до подключения .

👇
Ответ:
SofiaAM
SofiaAM
11.11.2020
Так как напряжение на вольтметре при подключении резистора упало в 2 раза, то сопротивление резистора равно внутреннему сопротивлению вольтметра.
А так как ток вырос в 2 раза , то внутреннее сопротивление амперметра и лампы так мало, что им можно пренебречь 
Следовательно при первом подключении вольтметра напряжение которое он покажет = напряжению питания = 6 Вольт 
4,4(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tanyaonuchkomailru
tanyaonuchkomailru
11.11.2020

На кожен заряд, розміщений в електричному полі, діє сила, під дією якої він переміщується. При русі заряду електричне поле виконує певну роботу.

Роботу сил електричного поля можна розглядати як зміну потенціальної енергії, яку має кожне заряджене тіло, що перебуває в цьому електричному полі. Якщо позначити потенціальну енергію зарядженого тіла, що переміщується під дією електричних сил, у початковій і кінцевій точках траєкторії відповідно W1 і W2, то робота сил електричного поля визначатиметься за формулою

A = W1 - W2 = - (W2 - W1).

Різні пробні заряди у даній точці поля матимуть різні потенціальні енергії. Водночас відношення потенціальної енергії пробних зарядів до їх значень для даної точки поля є величиною сталою. Фізична величина, яка визначається відношенням потенціальної енергії пробного заряду, що знаходиться у даній точці електричного поля, до значення заряду, називається потенціалом.

Потенціал позначається літерою φ і записується у вигляді

Потенціал є скалярною величиною. Потенціали точок поля позитивно зарядженого тіла мають додатне значення, потенціали ж негативно зарядженого тіла мають від'ємне значення.

Одиницею потенціалу в Сl є 1 вольт (1В):

Потенціал характеризує електричне поле у даній його точці та є його енергетичною характеристикою.

Якщо позначити потенціали точок, в яких перебував пробний заряд до і після виконання роботи силами електричного поля з його переміщення.

відповідно φ, і φ 2 і врахувати, що W = φ q, то можна записати

А = W1 - W2 = q(φ1- φ 2)

Значення цієї роботи пропорційне значенню переміщуваного заряду і залежить від того, з якої в яку точку переміщується заряд.

Електростатичне поле — поле, створене нерухомими в незмінними в часі електричними зарядами (за відсутності електричних струмів). Електричне поле є особливим видом матерії, пов'язаної з електричними зарядами та передає дії зарядів один на одного.

Якщо в система заряджених тіл, то в кожній точці цього снує силове електричне поле. Його визначають силою, що діє на пробний точковий заряд, поміщений в це поле. Пробний заряд повинен бути мізерно малим, щоб не вплинути на характеристику електростатичного поля.

Електричне поле називають однорідним, якщо вектор його напруженості однаковий у всіх точках поля.

Основні характеристики електростатичного поля:

напруженість поля

електростатичний потенціал

Потенціал електричного поля — енергетична характеристика електричного поля; скалярна величина, що дорівнює відношенню потенціальної енергії заряду в полі, до величини цього заряду.

4,4(62 оценок)
Ответ:
NEW4IK
NEW4IK
11.11.2020
1) выполним чертеж с указанием всех сил, действующих на маятник (он старый и к другой задаче, не смотрите на обозначения R и l. в целом он верен и подходит)

2) напишем уравнения динамики в проекции на вертикальную и горизонтальные оси

Tcosα = mg
Tsinα = ma

разделим второе уравнение на первое. получаем, что

a = g tgα

3) из кинематики a = w² R. отсюда w = sqrt(a/R)

однако R - расстояние до оси вращения, и в данном случае оно равно R = l sinα, где l - длина нити (все-таки на чертеже эти обозначения пригодились). тогда

w = sqrt(g/(l cosα)) = 20 рад/c
Найдите угловую скорость вращения конического маятника на невесомой нерастяжимой нити длиной 5 см, с
4,6(61 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ