В конце 19 - начале 20 века было установлено, что атом не является "неделимым", а тоже состоит из некоторых "компонентов". В 1904 году Дж. Томсон предлагает свою модель атома, которая состояла из массивного ядра, и внедренных в это ядро электронов. В 1911 году Резерфорд выполняет эксперименты по уточнению строения атома. В 1913 году появляется простейшая планетарная модель "атома водорода" Бора-Резерфорда.
При охолодженні води в ній розчиняється більше газів. При замерзанні води ці гази зберуться в ма-а-аленький бульбашки. За рахунок цього малесенького кількості газів маса води може збільшитися. На зовсім на трохи, але може. І ще хитрість є. Якщо води в пляшці ну дуже багато було, пляшка може лопнути (якщо скляна була) . Так от, якщо пляшка таки накаже довго жити, відповідь щодо збільшення обсягу в пляшці виявиться проблематичним. А в який такий пляшці? А немає її, тієї-то пляшки. І це, на мій погляд, важливо, бо неспроста в умові задачі дана саме пляшка, а не іржаве відро. Переклав спеціально для тебе.
В 1904 году Дж. Томсон предлагает свою модель атома, которая состояла из массивного ядра, и внедренных в это ядро электронов.
В 1911 году Резерфорд выполняет эксперименты по уточнению строения атома. В 1913 году появляется простейшая планетарная модель "атома водорода" Бора-Резерфорда.