Якщо потерти, наприклад, ебонітову паличку об хутро, то ебоніт набуває властивості притягувати до себе легкі предмети, тобто, говорять, що ебоніт зарядився або на поверхні ебоніту створили електричний заряд. Що ж таке електричний заряд, які його властивості і види?
? - Які ж існують види електричних зарядів?
Дослід 2.1
Зарядимо два електроскопа: один з до скляної палички, натертої об шовк, а інший - з до ебонітової палички, натертої об хутро. Причому, зарядимо ці електроскопи таким чином, щоб відхилення листків обох електроскопів було однаковим. Через деякий час обидва електроскопи виявляться незарядженими, а це означає, що заряди скла і ебоніту, взяті в однакових кількостях, нейтралізують (компенсують один одного).
Це свідчить про те, що існує два види електричного заряду.
Якщо в цих дослідах використовували б інші наелектризовані речовини, то одні з них проявляли б такі електричні властивості як скло, натерте об шовк, а інші - як ебоніт, натертий хутром. Таким чином, не дивлячись на розмаїття різних речовин в природі, існує лише два різних роди заряду.
Ми бачимо, що заряди скла і ебоніту компенсують один одного, а величинам, які при додаванні зменшують одна одну, прийнято приписувати різні знаки. Тому було запропоновано приписувати і електричним зарядам різні знаки, розділяючи їх на позитивні і негативні.
Объяснение:
W$ХН~Н!Н!НХGFDSSFFFTTSDS.
*UHWHН!Н!?M88WHXХSW$.
X*#[email protected]$Н!НXНMWWxХWWWSW$
…...ХН!Н!Н!?HН..ХН$Н8XХDDFDFWW$
Н!fgХhН!jkgfХ~Н$Н#8XХKKWW$,
ХНgХ:НHНHHHfg~iU$XН?RMMНGG$$R$$
~НgН!Н!dfJXW$$$UН!?RMMНLFG
НХdfgdfghtХНM"T#WX??MRRMMMН
~?W…fiW*``"#8Н!Н!?WWW?Н!J
M`"T#$T~Н8$WUXUQ
~#$$$mХ~Н~$$$?F$
~T8xxxWWFW~##*"''""''"\II$\
$$$.P$T#[email protected]@[email protected]*/**$$,,$,
$$$L!?$$.XXХXUW/$$...,,ХJ'
$$$LMTi/Un+НHFGJ`
$$$H.Нu""$$B$$MEb!MХUНT$$
[email protected]""*$$$W$TH$Н***
?$$$B$Wu,,''***PF~***$/
LB$$eeeХWP$$/
\"##*M$$F''
1) 20 л = 0,02 м^3. плотность воды 1000 кг/м^3. масса=плотность*объем=20 кг. сила тяжести= 10*20 (ускорение свободного падения*масса)=200 н. (нарисуй стакан воды, рядом подпиши fтяж. со стрелкой вниз, поскольку сила тяжести всегда направлена вниз, если можешь сам)
2) если мы знаем силу тяжести и не знаем массу, то надо силу разделить на у.с.п., т.е. 19,6/9,8=2 кг.
3) сила тяжести, действующая на человека на луне, в 6 раз меньше, чем на земле.
4) в четвертом могу только сказать, что надо из данных массы и объема найти плотность шара и сравнить его с плотностью меди (если р шара< р меди, то он имеет полость)