У кожного народу є талановиті митці-поети,письменники. Саме вони прославляють свою країну ,звеличують її серед інших націй світу. Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.
Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря — то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців.
Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.
9 березня у місті Олешки відбувся мітинг, присвячений 203- роковинам Т.Г. Шевченка, на якому були присутні керівники району та міста, держслужбовці, а також всі небайдужі мешканці Олешок. З кожним роком творчість Великого Кобзаря здобуває все більшого світового визнання. Яскравим підтвердженням цьому є безліч акцій щодо вшанування його творчості.
Так, цими березневими днями у світі набирає великої популярності міжнародний флешмоб «GlobalShevchenko», який громадські організації «Ukrainians» та «Батьківщина Молода» влаштували до Дня народження Тараса Шевченка. Його головна мета – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та велич.
У рамках заходу присвяченого 203роковинам з Дня народження Т.Г.Шевченкамісто Олешки разом із іншими містами України та Європи долучилось до одночасних читань вірша Тараса Шевченка «В казематі» . Це було наймасовіше одночасне читання творів Шевченка.
На знак пошани до Великого борця за свободу та незалежність нашої держави усі бажаючі поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка.
Тут можна подивитися з різних боків.
Объяснение:
Міста манять молодь перспективами, роботою, кар’єрним ростом, місцями відпочинку і розваг тощо. Зовсім забуваючи про низьку якість продуктів харчування у супермаркетах, дорожнечу житла та низку інших очікуваних проблем, люди обирають життя у місті.
Але містах можна заробити більше грошей, але в той же час люди змушені витрачатись на транспорт, питну воду, садовину, городину тощо. Врешті-решт, багато людей, які проживають у містах не мають можливості навіть влітку постійно купувати сбі садовину. Від нестачі садовини і городини найбільше страждають пенсіонери.
Пенсіонери хочуть мешкати в містах і пояснюють свій вибір недалеким розташуванням лікувальних закладів. Але в той же час, вони забувають про те, що в селі їхнє здоров’я може бути деякий час набагато кращим без медичної до ліків.
Зі сторони екологічності багато хто живе в селі. Але там теж багато різних проблем, та й працювати фізично важко. Змінити свою адресу наважуються лише деякі пенсіонери. Як не дивно, у більшості випадків, вони не шкодують про такий вибір і жити в селі їм легше.
Щодо молоді, то тут держава повинна вести розумну політику. Адже там потрібні люди, які б могли працювати в аграрному секторі і забезпечувати якісними продуктами харчування себе і міське населення.