Віково-статеві піраміди — графічне зображення розподілу населення за статтю та віком, що використовується для характеристики статево-вікового складу населення.
Віково-статеві піраміди являють собою діаграми, на яких кількість людей кожного віку (або їх частка у населенні) зображено горизонтальною смугою певного масштабу.
Смуги розташовуються одна над одною в порядку збільшення значень віку, в лівій частині діаграми — для чоловіків, у правій — для жінок
Віково-статеві піраміди будуються, зазвичай, за річним або п'ятирічними віковими групами, а іноді і по десятирічних групах.
Типи віково-статевих пірамід
Зростаюча
Високий коефіцієнт народжуваності та велика частка молодих
Низька частка літніх
Коротка тривалість життя
Зростання населення
Характерна вікова структура більшості країн, що розвиваються
Скорочувана
Низький рівень народжуваності та відсоток молодих
Велика частка дорослих і літніх
Висока очікувана тривалість життя
Старіння населення
Населення залишається стабільним або знижується
Характерна вікової структура найбільш розвинених країн
Омолоджуюча
типова для розвинених країн
Тихий океан
Объяснение:
Несмотря на такое название, не такой уж спокойный. Примерно восемьдесят процентов цунами наблюдаются именно в этом районе. Цунами зарождаются по причине землетрясений, которые спровоцированы движением земной коры. А сейсмическая активность в Тихом океане очень большая. Этим и трактуется количество происходящих здесь стихийных бедствий. Само название большой смертоносной волны – «Цунами» - японского происхождения. Это также говорит о том, что именно обитатели Японии, которая располагается на островах в Тихом океане, больше всех сталкивались с подобным стихийным бедствием.
ответ: Тихий океан сейчас называется Японское море
Объяснение: Может