Південна Америка – Довгий континент, розташований від нас так далеко, і про який ми знаємо так мало. Проте навіть у Довгого континенту є кінець і зветься він Вогняна Земля. Причиною такої назви стали багаття, що розпалювали місцеві аборигени на берегах протоки, якою боязко просувалися кораблі Фернана Магеллана. Ми ж рухаємося не кораблем, а літаком, маючи приємність оглядати Вогняну Землю з висоти польоту птаха. Гірські хребти вкриті сніговими шапками навіть влітку. Їх схили вкриває непролазний ліс, місцями на значних площах повалений вітрами. Край вітрів і штормів, брама в Антарктику.
Наша мета – Ушуайя. Це місто розташоване на півдні Великого острова Вогняної Землі на березі широкої затоки, між гірським хребтом Мартіаль на півночі і протокою Бігля на півдні. Населення міста оцінюється в 60 тис. мешканців. Воно є центром єдиного муніципалітету департаменту Ушуайя, площею 9390 км2.
Объяснение:
Вот как-то так
Сахара частично захватывает территорию более десяти государств — Алжира, Египта, Ливии, Мавритании, Мали, Марокко, Нигера, Судана, Туниса и Чада, а также спорной территории Западная Сахара. Обширные пространства Сахары не заселены, оседлый образ жизни ограничен районами оазисов, долинами рек Нил и Нигер.
Сахара не поддаётся категоризации в рамках одного типа пустыни, хотя преобладающим является песчано-каменистый тип. В составе пустыни различают множество регионов: Тенере, Большой Восточный Эрг, Большой Западный Эрг, Танезруфт, Эль-Хамра, Игиди, Эрг-Шеш, Аравийскую, Алжирскую, Ливийскую, Нубийскую пустыни, пустыню Талак.
Объяснение:
Биз жердин козгалганын сезбеймиз, калай козгалатыныда билинбейди. Себебі адамдар оны байкамайды