Для першого типу відтворення населення характерне розширення піраміди до середини, а потім звуження до низу, це зумовлено тим, що такий тип притаманний розвиненим країнам, де відбувається "старіння нації", смертність переважає над народжуваністю, а основну частку складає населення від 18 до 60 років.
Для другого типу характерна достатньо висока смертність і "демографічний вибух", тобто висока народжуваність, в наслідок чого піраміда звужується до верху, і кількість дітей (пр. 40%) не сильно відстає від працездатного населення (пр. 50%)
Объяснение:
Степова зона витяглась із заходу на схід на 1 075 км, з півночі на південь - на 500 км. Степ займає 40% території України. На природних особливостях степової зони позначилось її положення на півдні Східноєвропейської рівнини, де степові ландшафти сформувались в умовах неоднакової поверхні: південних схилів Придніпровської та Подільської височин, Причорноморської низовини, Донецької і Приазовської височин, Північно-кримської рівнини.
Клімат степової зони помірно континентальний. Річний радіаційний баланс коливається від 4 100 (на півночі) до 5 320 МДж/м2 (на півдні). Завдяки цьому степова зона має найбільші теплові ресурси. Безморозний період триває 160-220 днів. Середні річні температури повітря змінюються з північного сходу на південний захід від 7,5 до 11°С.
Объяснение: