М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Yasha1221
Yasha1221
19.01.2022 06:32 •  География

2.знайдіть на топографічній карті церкву в смт індустріальне та греблю на річці гнилий яр і визначте:

а) їхні абсолютні висоти;

б) перевищення між ними.
3.визначте уріз води річки гнилий яр біля земляної греблі.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
BaLaWkA2004
BaLaWkA2004
19.01.2022

Объяснение:

1. Річка бере початок на Східно-Африканському плоскогір'ї і впадає в Середземне море, утворюючи дельту.

2. Исток на Південному Сході, гирло - дельта Нілу, впадає в Середземне море. Довжину Нілу часто відраховують від озера Вікторія, хоча і в нього впадають досить великі річки. Самою віддаленої точкою можна вважати витік річки Рукарара - однієї зі складових річки Кагера, яка бере початок з висоти понад 2000 м на одному з гірських масивів Східної Африки на південь від екватора і впадає в озеро Вікторія. Довжина Нілу (з Кагера) - близько 6700 км (найчастіше використовується цифра 6671 км), але від озера Вікторія до Середземного моря - приблизно 5600 км.

Ніл тече з півдня на північ.

3.Течёт з південного сходу на північ. На початку Ніл протікає по горах, тому там у нього течія швидка бурхливий. В середньому і нижній течії рельєф рівнинний води спокійні і повільні.

4. У верхній течії приймає притоки - Бахр-ель-Газаль (лівий) і Ачва, Собат, Блакитний Ніл і Атбара (праві).

5. Джерело живлення-дощові води. . Під час зимових рясних опадів озера центральної Африки переповнюються водою. Спочатку піднімається рівень в Білому Нілі, витік якого знаходиться в центрі континенту.

Потім стає повноводним Блакитний Ніл, що бере початок з гірських хребтів Ефіопії, де йдуть сильні дощі і в горах тануть сніги. Коли цей сезон дощів наступає, кількість води в Блакитному Нілі різко зростає і це призводить до розливу Нілу.

6. Ніл має складний режим.

В екваторіальній частині басейну річки ігаються два максимуми опадів - весняний (березень - травень) та осінній (вересень - листопад), що обумовлює підвищену водність нижче ущелини Німуле в літні і зимові сезони.

У Судані і басейні Блакитного Ніл (річка в Африці) (друга основна область живлення Ніл (річка в Африці)) дощі йдуть влітку (червень - вересень).

У Судані Ніл (річка в Африці), сильно розливаючись влітку від мусонних дощів, втрачає багато води на випаровування. Тому в харчуванні Ніл (річка в Африці) головну роль грає Блакитний Ніл (річка в Африці), що приносить влітку до 60-70% води.

У зв'язку з цим підйом води на Ніл (річка в Африці) в центральному і північному Судані і в АРЕ доводиться на літньо-осінні місяці.

Так, в Нижньому Єгипті повінь ігається в липні - жовтні.

7. З давніх-давен після розливу Нілу відбувалося добриво прибережний районів мулом, що давало можливість вирощувати сель. госп. продукцію по берегах Нілу, ще зараз є водосховище на річці Ніл.

4,4(13 оценок)
Ответ:
emilligrin
emilligrin
19.01.2022

Волга - река в  Европейской части  России . Небольшая часть  дельты Волги , вне основного русла реки, находится на территории  Казахстана . Волга является одной из  крупнейших рек  на Земле и самой длинной в  Европе . Прилегающая к Волге часть территории России называется  Поволжьем .

Длина реки составляет 3530 км (до постройки  водохранилищ  - 3690 км), а площадь её водосборного бассейна - 1360 тыс. км² [3] . 

На Волге расположены четыре  города-миллионера  (от истоки к устьям):  Нижний Новгород ,  Казань ,  Самара ,  Волгоград .

В период 30-х-80-х годов XX века на Волге построено 8  гидроэлектростанций , являющихся частью  Волжско-Камского каскада.

Предполагают, что первое Упоминание в Волге встречается в трудах древнегреческий историка  Геродота  (V в. До н. Э.), В рассказе о походе персидского царя  Дария I  на  скифов . Геродот докладывает, что Дарий, Преследуя скифов за реку  Танаис  (совр.  Дон ), остановился на реке  Оар [9] . Реку  Оар  Пытаются отождествить с Волгой, хотя Геродот также сообщил, что  Оар  впадает в  Меотиду  (совр.  Азовское море ).


4,4(42 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ