М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
21ololoha
21ololoha
03.01.2023 03:24 •  География

Виконайте практичну роботу № 6 №6«Порівняльна характеристика машинобудування США,Канади та Бразилії

Мета: охарактеризувати та порівняти машинобудування США, Канади та Бразилії.

Завдання І. Охарактеризуйте спільні галузі машинобудування,які розвиваються в усіх трьох країнах. Які з них є виробниками міжнародної спеціалізації кожної країни?

Завдання 2. Назвіть марки легкових машин, позашляховиків, автобусів,літаків,які виробляють зазначні вище країни.

Завдання 3. Назвіть відмінні риси розвитку галузей машинобудування США, Канади та Бразилії.

Завдання 4.Висновок. Зробіть висновок про розвиток машинобудування кожної країни,та його місце в машинобудуванні світу.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
malaya108
malaya108
03.01.2023

За масштабом розрізняють карти великомасштабні, середньо-масштабні та дрібномасштабні.

Група карт за охопленням території включає карти світу, материків та окремих океанів, країн чи їхніх частин. Наприклад, за картою світу ви зможете з’ясувати особливості розташування материків і океанів, визначити поширення основних форм рельєфу та ін.

За змістом карти поділяють на загальногеографічні та тематичні. На загальногеографічних картах показано, як природні (рельєф, річки, озера тощо), так і соціально-економічні (населені пункти, транспортні шляхи, державні кордони тощо) об’єкти. До загальногеографічних карт належать, наприклад, топографічні карти, оскільки вони відображають не тільки форми рельєфу, води суходолу, лісові ділянки, а й часто показують розміщення штучних об’єктів (канали, дороги, окремі споруди тощо), що накладаються на природний ландшафт. Комплексні карти, які найчастіше вміщують у навчальні географічні атласи, також можна вважати загальногеографічними. На них показують разом декілька взаємопов’язаних явищ, але кожне за до умовних знаків. Загальногеографічні карти бувають топографічні (зазвичай великомасштабні), оглядово-топографічні (середньомасштабні) й оглядові (дрібномасштабні).

Объяснение:

4,5(77 оценок)
Ответ:
Vayton1337
Vayton1337
03.01.2023
Мировой войны, приступила к арестам и высылкам подданных Германии и Авст- ро-Венгрии.* А их было немало — в общей сложности около 330 тыс. чел.: уже десятки лет они проживали в Петербурге, Москве, Одессе и Новороссии, на Волыни, в Польше и Прибалтике. Выселяли их в дальние внутренние районы (в частности, в Вятскую, Вологодскую и Оренбургскую губернии, а жителей Сиби- ри и Приморья — в Якутскую область). Кроме того, выселялись и подданные Турции — в Олонецкую, Воронежскую, Калужскую, Ярославскую и Казанскую губернии. Во второй половине 1915 г. эта география серьезно «посуровела»: зау- ральская часть Пермской губернии, Тургайская область и Енисейская губерния
4,6(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ