М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Chemist2001
Chemist2001
05.05.2022 21:43 •  География

Памагите памагите дайте ответы на 3 и 4 задание​

👇
Ответ:
shaxnozatosheva
shaxnozatosheva
05.05.2022

ответ:1-в

2-г

3-д

4-а

5-в

4. Тропосфера- это нижний слой атмосферы. Она содержит водяной пар, здесь происходят изменения погоды- образование облаков, выпадает дождь, снег, град, происходят другие атмосферные процессы. Поэтому тропосферу называют "фабрикой погоды"

Объяснение:

4,8(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Bublick08
Bublick08
05.05.2022

Відповідь:

Поверхность земного шара выглядела бы настоящим полигоном для бомбометания, изрытым многочисленными воронками разных размеров, не будь она защищена газовой оболочкой. Столкновения Земли с крупными небесными телами километрового диаметра происходят в среднем раз в миллион лет. Частицы же размером от пылинок до небольшого булыжника сыплются на нашу планету практически непрерывно. Влетая в атмосферу со скоростью в десятки километров в секунду, они нагреваются от трения о воздух и сгорают, не достигнув поверхности Земли. Такова судьба более 99% космических обломков. Лишь самые крупные из них долетают до поверхности, образуя кратеры, которые сравнительно быстро разрушаются эрозией. Поэтому на нашей планете известно не так уж много метеоритных кратеров — всего около 170.

Пояснення:

єто насчет природных явлений

4,4(50 оценок)
Ответ:
LenaFox456
LenaFox456
05.05.2022

ответ: Коралові поліпи (Anthozoa) — клас примітивних морських безхребетних тварин типу кишковопорожнинних. Коралові поліпи утворюють найбільшу за кількістю підкласів і найорганізованішу групу кишковопорожнинних (кнідарій). Це морські переважно колоніальні організми, що ведуть сидячий б життя. Є види, які живуть поодиноко. На відміну від гідроїдних, у коралових поліпів внутрішня порожнина розділена перегородками на камери. За розмірами вони значно більші від гідроїдних. У них відсутня зміна поколінь і медузна стадія. Є ще ряд менш помітних відмінностей.

Колоніальні корали часто утворюють коралові рифи та навіть цілі острови. Вони живуть переважно на глибині до 20-40 м, у теплій воді (не менше 20 середньорічної температури), при солоності приблизно 3,5 ‰. Вода повинна бути чистою, але з планктоном і достатньою кількістю кисню.

Окремі корали живуть на різних глибинах, іноді до 2000 м.

Навколо ротового отвору у коралових поліпів розташований віночок яскравих щупалець, завдяки яким деякі з них зовнішнім виглядом нагадують квіти. Звідси латинська назва класу — Anthozoa (лат. Anthoz — квітка, zoon — тварина).

Більшість коралів утворює тверду вапнисту трубочку або чашечку — скелет. Всередині трубочки можуть бути радіальні перегородки — септи, а також горизонтальні перегородки — днища. Вапнисті скелети окремої особини коралів називаються коралітами.

Клас коралових поліпів поділяють на 6 підкласів: табуляти, хететиди, геліоліти, чотирипроменеві, шестипроменеві, восьмипроменеві.

Объяснение:

4,6(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ