М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Котик132457
Котик132457
17.07.2021 00:07 •  География

Задание 3. Используя приведенные данные о производстве автомобилей вычертите
столбиковую диаграмму.
В 1950 году в мире производилось 10 млн. автомобилей, в 1960 году - 20 млн., в
1970г. – 30 млн., 1980 — 40 млн., в 1990г. - 48 млн., в 2000г. - 58 млн надо​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Mamonga
Mamonga
17.07.2021

отрасли специализации.

санкт-петербург - крупнейший порт россии. более мелкие порты: калининград и выборг.

волго- водный путь обеспечивает связи с центральной россией.

1. машиностроение. (преобладает трудоемкое и наукоемкое. наиболее развито энергетическое машиностроение, судостроение, приборостроение, станкостроение и электротехника)

судостроение - адмиралтейства и заводы.

тракторостроение - кировский завод.

вагоностроение - санкт-петербург.

энергетическое - "электросила" санкт-петербург, завод в колпино.

трудоемкое - санкт-петербург, новгород, псков.

2. лесная

целлюлозно-бумажная промышленность.

ленинградская обл. - сясьстрой, светлогорск, санкт-петербург.

калининградская обл. - калининград, советск.

деревообрабатывающая промышленность: великие луки, новгород, санкт-петербург.

(все отрасли работают на привозном сырье из сэр)

3. черная металлургия.

санкт-петербург (передельная)

4.цветная металлургия

медная (на привозных концентратах) - санкт-петербург

производство глинозема - бокситогорск, пикалево.

алюминиевая - волхов.

5. электроэнергетика.

тэс: ленинградская, киришская.

гэс: волховская, нарвская, свирские.

аэс: ленинградская.

6. нефтепереработка.

нпз - кириши.

7.

пр-во азотных удобрений - новгород.

пр-во фосфатных удобрений - кингисепп.

переработка полимеров - санкт-петербург.

8. легкая. (текстильная, швейная, обувная) - в крупных городах районах.

льнокомбинаты в пскове и великих луках.

9. пищевая - повсеместно.

сельское хозяйство.

льноводство на юге и юго-западе района.

картофелеводство и овощеводство.

молочное животноводство, свиноводство, птицеводство, рыболовство.

подробнее - на -

4,7(44 оценок)
Ответ:
svetakurilova1
svetakurilova1
17.07.2021

еволюція форм власності. розвиток аграрних відносин у капіталістичних країнах у xx ст. відбувався через створення крупних капіталістичних ферм, колективних господарств, чисельності фермерських господарств, розширення орендних відносин. так, в ії існує унаслідувана ще з часів феодалізму земельна власність титулованої аристократії, яка здається в оренду.

у сша кількість фермерських господарств з початку xx ст. до середини 90-х років скоротилася з 5,8 млн. до майже 2 млн. на одне господарство припадає в середньому 180 га землі. до 60% з них ведуть господарство самі, без залучення найманої робочої сили. з них 1,3 млн. дрібних фермерських господарств виробляють менше 9% сільськогосподарської продукції. водночас 300 тис. крупних капіталістичних господарств (13,8%) виробляли в середині 90-х років понад 70% сільськогосподарської продукції, наймаючи майже 80% робочої сили. кожне з цих господарств володіло в середньому 1400 га землі й було крупним науково-виробничим об'єднанням. їх роль у третьому тисячолітті ще більше посилиться.

у сша налічується до 5 тис. кооперативів, які переробляють майже 30% фермерської продукції. у швеції — понад 100 тис. фермерських господарств, переважна більшість з яких є членами сільськогосподарських кооперативів.

у країнах західної європи розмір фермерських господарств значно менший. так, у данії середня ферма має 32 га землі, в німеччині — 18, у бельгії — 15, у франції — 14, в італії — 6, у. греції — 4 га. але характерним для цих країн є вироблення основної маси сільськогосподарської продукції крупними капіталістичними фермами. крім того, існування більшості цих ферм можливе лише тому, що частка різних державних субсидій на сільськогосподарську продукцію, які одержує безпосередній фермер, становить у країнах єс 50%, у сша — 35, в японії — 75%. без такої фермерські господарства не могли б вижити. так, за підрахунками німецьких економістів, оптимальний розмір ферми повинен становити 100 га, а для створення таких фермерських господарств необхідно мати капітал від 750 тис. до 1 млн. марок. але така практика в україні не впроваджується.

орендні відносини. значного поширення в розвинутих країнах світу набула оренда — тимчасове надання землі за плату капіталісту-орендарю або селянину-працівникові, який не наймає робочої сили. наприклад, у франції орендується більше половини земель, в ії — до 40%. у сша понад третини сільськогосподарських угідь є власністю держави, передається в оренду терміном на 1—2 роки і за виконання договору продовжується.

щоб отримати землю в оренду, орендар повинен: мати відповідні знання і досвід роботи на землі, добре здоров'я, певний вік (в ії — до 40 років, у франції до припинення 25-річного терміну оренди він не повинен досягти пенсійного віку), певний капітал, отриманий від праці на фермі та ін.

різновид оренди — сімейна оренда, за якої глава сім'ї передає свою ділянку землі в оренду за певну плату одному з членів родини. у німеччині та ії на цей вид оренди припадає 15—20% всієї орендної землі. особливістю аграрних відносин у деяких розвинутих країнах світу є об'єднання сімейних ферм у сільськогосподарські корпорації. наприклад, у сша в такі корпорації об'єдналися майже 90% сімейних ферм, а 95% корпорацій містять до 10 ферм.

аграрні відносини у колишньому срср. у колишньому срср штучно розрізняли дві форми власності — колективну і державну. насправді колективна форма власності в сільському господарстві була квазіколективною (удаваною), одержавленою. іння нею здійснювалося адміністративно-командними , впродовж кількох десятиліть через механізм "ножиць цін" (завищених на продукцію промисловості та занижених на сільськогосподарську), весь додатковий і значна частина необхідного продукту вилучалися з села. внаслідок такого пограбування селян зростало відчуження сільськогосподарських працівників від землі та інших засобів виробництва, втрачалися стимули до праці тощо. крім того, провадилася політика прискореного зменшення кількості колгоспів і збільшення — радгоспів. проте значно більша кількість зайнятих у сільському господарстві україни, родючі землі давали змогу виробляти майже таку саму кількість сільськогосподарської продукції, як і в окремих країнах європи.

після розпаду срср перед незалежними державами постало питання про шляхи радикальної перебудови аграрних відносин

4,4(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ