1.Басейн Індісйського океану 2.Замбія, Калене-Хілл 3.Індійський окаан 4.Північно-західний 5. 6. Шефумаге — права притока, зливається з Замбезі на території Анголи. Макондо — ліва притока, впадає до Замбезі нижче водоспаду Чавума. Кабомпо — ліва притока. Лунгвебунго — права притока, тече з території Анголи. Луї — невелика ліва притока. Лумве — невелика ліва притока, зливається з Замбезі нижче водоспаду Нгоньє. Нджоко — невелика ліва притока. Квандо — права притока, тече з території Анголи, перетинаючи Смугу Капріві; на різних відрізках своєї течії також має назви Чобе і Лін'янті. Середня Замбезі:
Каломо — невелика ліва притока, тече з території Замбії. Гваї — права притока, тече з території Зімбабве. Сенгва — невелика права притока, тече з території Зімбабве, впадає в озеро Кариба. Саньянті — права притока, тече з території Зімбабве, впадає в озеро Кариба. Кафуе — ліва притока, найкрупніша притока Замбезі за обсягом стоку, тече з території Замбії, одна з головних річок країни; впадає в Замбезі нижче озера Кариба. Луангва — ліва притока, друга притока Замбезі за обсягом стоку. Нижня Замбезі:
Мазоє — невелика права притока, тече з території Зімбабве, зливається з Замбезі в Мозамбіку нижче міста Тете. Шире — ліва притока, витікає з озера Ньяса, впадає до Замбезі поблизу від верхівки її дельти. 6. водний 8. встановлено 2 гідроелектростанції
1) река Нарва 2)На́рва — река на границе Эстонии и Ленинградской области Российской Федерации. Река Нарова протекает по восточной границе Эстонии, от орденского городища Васькнарва, расположенного у Чудского озера, и до Финского залива. Остров Кренгольм, расположенный в границах г. Нарва, делит реку пополам. По обоим рукавам реки находится Нарвский водопад, в который спускают воду один раз в год, - в это время можно наблюдать за игрой бурного потока. Река Нарова по своей многоводности является второй после Невы рекой, впадающей в Финский залив, и самой многоводной рекой Эстонии. В окрестностях деревни Яамакюла многочисленные рукава и каналы реки образуют т.н. поймы Яамакюла.
3)во втором ответ есть
4) Преобладающая глубина 3-4 м, местами до 6 м, ниже ГЭС — до 11 м, перед устьем — до 15 м. Средняя скорость течения реки — 1 м/с, на порогах до 3 м/с, в нижнем течении до 0,5 м/с. Ледовые явления на реке длятся до 5,5 месяцев, летом — межень.