1)Когда и где на Земле появились первые живые организмы? Первые живые огранизмы появились на земле около 3,7-4,1 млрд.лет назад в водах Мирового океана.
2)Почему биосфера больше всех остальных природных оболочек нуждается в охране? Потому что биосфера играет огромную роль в жизни всего живого на нашей планете.
3)Докажите, что биосфера-это сплошная оболочка нашей планеты. Потому что она расположена в верхней части литосферы,в нижней части атмосферы,во всей гидросфере.Это единая целостная оболочка.Она связана общим круговоротом веществ и круговоротом энергии в природе.
4)Каким образом зоопарк может исчезающих видов животных? Многие виды,которые исчезли в дикой природе,сохранились в зоопарках.Там они будут размножаться и потом их будут вновь выпускать в дикую природу,тем самым исчезающих видов животных.
5)Назовите известные вам заповедники и национальные парки? Из крупных заповедников России наиболее известен Баргузинский,Ильменский,Дальневосточный,Таймырский.Национальные парки:Куршская коса,Смоленское Поозёрбе,Валдайский,Сочинский,Самарская Лука.
6)Какую роль в охране дикой природы играет "Красная книга фактов"? В этой книге находятся данные о редких и исчезающих видах растений и животных,о мерах по их охране,о мерах по их восстановлению и разведению.
Завдяки розвитку технологій, в 20 столітті вчені-мореплавці змогли встановити максимальну глибину Тихого океану, досконало вивчити підводний тварини і рослинний світ.
Географія Тихого океану
Загальна площа території Тихого океану перевищує 178 млн. км 2. Середня тихоокеанська глибина-3900 м. Ширина Тихого океану займає без малого половину ширини нашої планети.
У ньому зосереджено більше 50% води на Землі. На дні Тихого океану розташовуються такі природні ресурси як природний газ і нафту. У деяких країнах ведеться активний видобуток цих ресурсів.
Максимальна глибина Тихого океану становить 11 тис. м (Маріанський жолоб). Найбільшим островом, розташованим у водах Тихого океану є Нова Гвінея.
Індійський океан
Індійський океан-треті за величиною океан у світі, він займає близько 73 км2. В Індійському океані зосереджено 10 % водних ресурсів планети. Він омиває береги Євразії, Африки, Антарктиди і Австралії.
Індійський океан ще в давнину служив основним торговим маршрутом, який з’єднував Індії та Африки. Освоєння та вивчення Індійського океану почалося ще в 15 столітті.
Першим мореплавцем, якому вдалося обігнути океан, був Васко да Гама. Після його експедиції, острови Індійського океану почали заселяти європейці.
Максимальної глибини Індійський океан досягає біля острова Ява (7500м). На дні Індійського океану часто відбуваються руху плит, що породжує землетрусу і цунамі.
Найбільшим островом Індійського океану є острів Мадагаскар. Фауна і флора океану дуже різноманітна. У районі тропіків в океані утворюються планктон і коралові рифи.
Объяснение: