М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Жанна644
Жанна644
16.10.2021 15:28 •  География

Климат формируется под влиянием сухого воздуха, приходящего в Центральную Азию, выпадает мало осадков. Тут имеются территории, где их и вообще нет.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Сотовая связь остается одним из наиболее динамично развивающихся сегментов рынка телекоммуникаций Казахстана. На нее приходится 45,9% в структуре доходов от всех услуг связи. Для сравнения, прибыль от услуг интернет-доступа составляет 5,2%, радиовещания и телевидения — 3,4%, почтовых услуг — 1,8%.

Одной из наиболее волнующих новостей мобильного рынка стала информация о появлении нового GSM-оператора Neo, официальная презентация которого состоялась в середине февраля 2007 года. Как будут развиваться события после прихода нового игрока — покажет время, а пока познакомимся с текущим состоянием рынка сотовой связи Казахстана.

4,4(9 оценок)
Ответ:
777kicigina
777kicigina
16.10.2021

ВідпоВнаслідок господарської діяльності людини особливо значних змін зазнали природні ландшафти Європи. На сьогодні європейські ліси вкривають близько 312 млн га, понад половина з них — це ліси штучного плантаційного походження. Процес скорочення площ європейських лісів триває. Зберігається реальна загроза, що крупні масиви незайманої європейської тайги будуть розчленовані та знищені в найближчі десятиліття. У минулі століття у хвойних лісах півночі Європи було багато різноманітної дичини і відповідно хижаків: вовків, бурих ведмедів, росомах, рисі, які тепер залишилися лише на охоронних територіях. На диких кабанів, козуль, зубрів, оленів полювали протягом століть. Останній тур був убитий у першій половині XVII ст. Неодноразово на межі повного знищення опинялися зубри. Тепер рідко трапляються норки, лісові куниці, горностаї.

У зв'язку з винищуванням лісів І розширенням площ посівів змінилися умови життя багатьох тварин. У райони колишніх лісових в почали проникати степові тварини, переважно дрібні гризуни, які завдають шкоди посівам. У зв'язку з осушенням боліт і забрудненням водойм скоротилася кількість водоплавних птахів.

В Азії, незважаючи на те, що ліси займають тут величезн проблема їх зникнення також актуальна. Мусонні ліси, які колись вкривали рівнини й гори, збереглися лише окремими острівцями. Вторгнення людини у вологі екваторіальні ліси ще недавно обмежувалося узбережжями морів і долинами річок. Але зараз їх територію освоюють швидкими темпами. За таких темпів вирубки вчені пророкують зникнення лісів протягом найближчих 50 років.

Не уникли змін й інші природні комплекси. Розорано близько 90% степових в. Негативними прикладами «перевикористання» територій із сухим кліматом стала поява антропогенних пустель.

Господарська діяльність активно ться й у північні райони материка — лісотундру та тундру. Виявлення та освоєння потужних родовищ нафти, природного газу, руд кольорових металів призводить до пересування важкої техніки, яка продавлює тонкий шар грунту до мерзлоти. Це стає причиною активного танення мерзлих порід. Сліди гусеничних тракторів спотворюють тундру та не заростають десятиліттями.

4,4(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ