М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lasalina
lasalina
02.04.2020 14:54 •  Українська мова

Невідокремлену прикладку вжито в реченні (розділові знаки пропущено) А Озброєні діти Залізнякові ми пройдем шляхами при стиглому житі. Б Мартинюк високий сухорлявий чоловік тепло дивився на прибулих.
В Українська співачка Руслана Лижичко здобула перемогу на Євробаченні. Г Він же Тичина багато зробив у справі перекладів з болгарської мови на українську.
Д Палкий поборник охорони природи Остап Вишня малює свої пейзажі із задушевним ліризмом.

👇
Ответ:

А ответ))>

4,6(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Георгий0015
Георгий0015
02.04.2020
Нормально?
Жив-був горобець на ім'я Петя. Мама ласкаво називала його «мій пташеня», такий він був маленький і гарненький. Мама його дуже любила і розповідала йому всякі цікаві історії зі свого життя. Петя завжди уважно слухав мамині розповіді, сподіваючись, що в житті все може стати в нагоді. Коли він підріс і почав літати самостійно і далеко, з ним трапилася біда. Він заблукав. Поблизу не виявилося нікого, хто б міг підказати дорогу додому. Тоді Петя задумався і став згадувати мамині історії. Незабаром він згадав, як мама розповідала, що теж у дитинстві заблукала, а до й зірки. Петя зрадів і підняв голову догори. Зірки вже з'являлися на вечірньому небі і з цікавістю гали за маленькою пташкою. Воробей попросив їх до йому, і вони з радістю погодилися. Сміючись, вони вишикувалися в стрілочку, яка вказувала шлях до будинку. Петя подякував веселі зірки і помчав додому. Він летів і думав: «Як добре, коли є у кого попросити про до головне - не сумувати, вихід завжди знайдеться!».
 Коли Петя потрапив додому, відразу ж розповів мамі, як до йому її історія. А мама сказала, що просто так нічого не почуєш, все потрібно осмислювати, а прийде час, - застосовувати.
4,6(92 оценок)
Ответ:
razor200711
razor200711
02.04.2020
Прислів'я завжди кажуть правду. Всі ми не ідеальні: кожний має певні погані й гарні риси характеру. Одна така людська вада - злорадство. Чому воно виникає? Гордість, егоїзм та задатно велике бажання думати лише про себе. Побачили, що в кого біда - сміємося! Звісно, може цього на обличчі не видно, а в душі воно справді так. Радість, за те, що це в твого друга, але не в тебе, ти ж такий молодець, з тобою такого ніколи не трапится. А наступного дня опиняєшься у ще гіршій ситуації, а знаете чому? Тож правильно кажуть, чужому лихові не смійся, бо людині, над якою ви глузували, не буде нічого, а вам повернется в 2 або 3 рази гірше. Подумайте гарно, перед тим, як щось робити. 
4,7(46 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ