М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sofialipezina23
sofialipezina23
22.11.2021 18:31 •  География

Назвіть чинники які враховують при розміщенні хлібопекарські макаронного та кондитерських виробництв​

👇
Ответ:
alekseyanci
alekseyanci
22.11.2021

Харчова промисловість об'єднує близько 40 галузей, які виробляють продукти харчування, а також мило, тютюнові вироби. В основному підприємства галузі переробляють сільськогосподарську сировину. Також вони видобувають кухонну сіль, мінеральні води. Основними галузями, що використовують продукцію рослинництва в Україні, є цукрова, олійна, плодоовочева, борошномельна. Тваринницьку сировину переробляють м'ясна та молочна галузі промисловості. Важливе значення має рибна промисловість.

Виробничі особливості харчової промисловості зумовлюють те, що визначальну роль для розміщення підприємств галузі має сировина і споживач. Окремі підгалузі за чинниками розміщення можна об'єднати у три групи. До першої належать ті, які тяжіють до джерел сировини (цукрова, олійна, рибна, спиртова, плодовоово-чеконсервна). Це зумовлюється тим, що вони використовують малотранспортабельну сировину, яка швидко псується, а також ту, яку споживають у великій кількості. Галузі, в яких затрати на перевезення готової продукції більші, ніж на транспортування сировини, орієнтуються на споживача і розміщуються в місцях великого скупчення населення (хлібопекарська, кондитерська, пивоварна, винно-горілчана та ін.). М'ясна, борошномельна, тютюнова галузі мають подвійну орієнтацію: на сировину і споживача.

Географія окремих галузей

Підприємства борошномельної промисловості зосереджені здебільшого у великих містах (Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та ін.), тобто орієнтуються на споживача і транспортні шляхи. Борошно використовується у хлібопекарській, макаронній, кондитерській галузях, для розміщення яких також вирішальне значення має близкість до споживача.

Продукція хлібопекарської галузі

Дільниця центрифуг на цукровому заводі

Механізована лінія з випікання хліба

Плодоовочеконсервний цех

Важливе місце у харчовій промисловості посідає цукрова промисловість. В Україні сформувався один із найбільших у світі районів виробництва і переробки цукрових буряків. Підприємства цукрової промисловості розміщені переважно в лісостеповій зоні і суміжних з нею північних степових районах. Сьогодні частина їх простоює або ліквідована. Найбільша кількість -підприємств цукрової промисловості розміщена у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській і Полтавській областях.

Олійно-жирова промисловість виробляє і переробляє рослинні жири та пов'язані з ними продукти. Близько 90 % олії отримують з соняшнику. Тому підприємства галузі розміщені, в основному, в районах вирощування соняшнику. Найбільше їх у Дніпропетровській, Донецькій, Луганській та Кіровоградській областях.

Базою для розвитку плодоовочвконсервноі промисловості є овочівництво і плодівництво. Основними районами її розвитку є південні області (Одеська, Миколаївська, Херсонська), а також подільські (Вінницька, Тернопільська, Хмельницька обл.) та Закарпаття. У Херсонській області, Криму та Закарпатті розвинута виноробна промисловість.

М'ясна промисловість забезпечує населення свіжим та мороженим м'ясом, напівфабрикатами, готовими виробами. За собівартістю виробленої продукції ця галузь посідає перше місце у харчовій промисловості.

Молочна промисловість виробляє масло, сир, молочні консерви, сухе, жирне і знежирене молоко. За собівартістю продукції у харчовій промисловості України вона посідає третє місце після м'ясної і цукрової. Підприємства, які спеціалізуються на випуску фасованого молока, сметани, вершків, розміщуються переважно у містах, а виробництво масла, сиру, консервованого молока орієнтується на сировину.

Рибна промисловість переробляє морську й океанічну рибу, а також частково — річкову. Переробка риби здійснюється на суднах-заводах, а також на рибопереробних комбінатах у великих портових містах.

Проблеми й перспективи розвитку

Харчова промисловість за останнє десятиліття була суттєво реконструйована, оновлена, досягла значної різноманітності асортименту продукції, досить високої якості багатьох її видів. Зараз важливим питанням подальшого розвитку провідних галузей є розширення зовнішнього ринку збуту продукції.

Із метою пов'язання цих проблем необхідно провести реконструкцію і технологічну модернізацію виробничих потужностей підприємств харчової і особливо машинобудування, яке випускає устаткування для харчової промисловості, сільськогосподарського машинобудування, виробничої інфраструктури.

Объяснение:

надеюсь єто тебе
4,5(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Gangstar777437g
Gangstar777437g
22.11.2021

залив фанди расположен на атлантическом побережье северной америки, в северо-восточной части залива мэн, между канадскими областями кью-брансвик и новой шотландией. этот залив известен своими самыми высокими приливами в мире. из-за уникальной формы залива различие в уровнях воды между приливом и отливом может составлять целых 14 метров. во время каждого цикла более 100 миллиардов тонн морской воды вытекают и втекают в залив фанди, что превышает объединенный поток всех пресноводных рек мира. ежедневно здесь происходил один прилив и один отлив. требуется 6 часов и 13 минут для отлива, чтобы превратиться в прилив, и 6 часов 13 минут, чтобы уровень воды понизился от прилива до отлива. такая частота дает уникальный шанс каждому посетителю увидеть в течение дня как прилив, так и отлив, в любое время года.

4,4(17 оценок)
Ответ:
Kunizhevajenya
Kunizhevajenya
22.11.2021

ответ:

территория

17 840 000 км²

население

387 489 196 (2011) чел.

плотность

21,4 чел./км²

названия жителей

юго-американец, американец

включает

12 государств

зависимые государства

3

языки

языки, использующиеся в южной америке

часовые пояса

utc-2 до utc-5

крупнейшие города

бразилия сан-паулу (11,1 млн.)

перу лима (9,6 млн.)

колумбия богота (7,3 млн.)

бразилия рио-де-жанейро (6,1 млн.)

чили сантьяго (5,4 млн.)

венесуэла каракас (3,1 млн.)

аргентина буэнос-айрес (3,0 млн.)

бразилия салвадор (2,9 млн.)

бразилия бразилиа (2,4 млн.)

бразилия форталеза (2,4 млн.)

объяснение:

вот что я

4,5(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ