М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
yaroslavaaf
yaroslavaaf
21.03.2021 02:33 •  География

В яких пустелях постійно дмуть пасати, 200 днів протягом року вони сухі і гарячі, немає хмар, опадів дуже мало до 100мм Варіанти: а)Тар б)Каракум в)Руб-ель-Халі​

👇
Ответ:

Азія — друга частина світу, що розміщена на материку Євразія. Вона має величезні розміри і розташована в усіх географічних поясах Північної півкулі, що зумовило надзвичайне розмаїття її природи. Тут височить найвища вершина, знаходиться найглибша западина суходолу, а також — полюс холоду всієї Північної півкулі. Значні за площею лісові масиви змінюються великими пустельними В Азії проживає більша частина населення Землі. Водночас поряд із густозаселеними регіонами тут є й такі, де на великих територіях немає жодної людини. Азія є одним із осередків зародження людства і розвитку світової культури. Тисячоліття господарської діяльності людини призвели до значних змін її природних комплексів.

Географічне положення. Азія — найбільша частина світу. Вона охоплює площу близько 43,4 млн км кв., що становить приблизно 30% усього суходолу. Азія значно витягнута з півночі на південь, від мису Челюскін (крайня північна точка) до мису Піай (крайня південна точка), а також із заходу на схід. Крайня її східна точка — мис Дежньова, західна мис Баба, що на півострові Мала Азія.

Азія — єдина частина світу, яку омивають води всіх чотирьох океанів земної кулі. Береги Азії дуже порізані і моря подекуди глибоко врізаються в суходіл. На півночі виділяють два великих півострови — Таймир і Чукотський. На сході великі моря відокремлені півостровами Камчатка і Корея та ланцюжками островів. На півдні розташовані три великих півострови — Аравійський, Індокитай, Індостан. Їх омивають води Аравійського моря, Бенгальської затоки, Червоного моря та Перської затоки. На південному сході Азії знаходиться величезний архіпелаг островів.

Незважаючи на глибоку порізаність берегової лінії Азії, вплив океанів на її природу обмежений. Пояснюється це величезними розмірами Азії та особливостями рельєфу

4,4(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
салссо1232960
салссо1232960
21.03.2021

1. Який материк складається з двох частин світу? Євразія.

2. Яка з названих карт є загальногеографічною? Топографічна.

3. Укажіть причину сплющення Землі біля полюсів: осьове обертання Землі.

4. Укажіть найдавнішу за геологічним віком тектонічну структуру: Сибірська платформа.

5. Оберіть правильне закінчення твердження: «Чим ближче до екватора, тим...» середньорічні температури повітря вищі.

6. Установіть відповідність між півостровами та природними зонами, що там поширені.

1 Лабрадор-тундра й лісотундра

2 Аравійський-напівпустелі й пустелі

3 Сомалі-савани й рідколісся

4 Піренейський-твердолистяні вічнозелені ліси й чагарники

7. Установіть відповідність між тектонічними структурами та формами рельєфу

1 Південноамериканська платформа-Бразильське плоскогір’я

2 Індостанська платформа-плоскогір’я Декан

3 Область альпійської складчастості-Гори Анди

4 Серединно-океанічний хребет-Північноатлантичний хребет

8. Оберіть три теплих течії Світового океану: Північноатлантична, Куросіо,Північна пасатна.

9. Питання відкритого типу

1) Укажіть географічні наслідки обертання Землі навколо Сонця:смена времён года и формирование поясов освещённости.

2) Поясніть, чому в містах температура повітря зазвичай вища, ніж на його околицях:потому, что в городах очень низкая циркуляция воздуха и поэтому происходит застой воздуха и его нагревание.

3) Поясність причини змін температури вод Світового океану за широтою та з глибиною:чем ближе к экватору, тем выше температуры и чем глубже, тем ниже температуры.

4,7(61 оценок)
Ответ:
romashinigor
romashinigor
21.03.2021

мезо-дауыл - бұл атмосфералық құйын, ол кумулонимбуста (найзағай) бұлтта пайда болып, көбінесе жердің беткі қабатына дейін, бұлт жеңі немесе магистраль түрінде диаметрі ондаған және жүздеген метрге таралады . Бұлннан құйынның дамуы оны сыртқы жағынан бір-біріне ұқсас, сондай-ақ табиғат құбылыстарынан ерекшеленеді, мысалы, торнадо-құйындар мен шаң (құм) құйындылары. Әдетте, торнадо шұңқырының көлденең диаметрі төменгі бөлігінде 300-400 м құрайды , бірақ егер торнадо су бетіне тиіп кетсе, бұл көрсеткіш тек 5-30 м болуы мүмкін, ал шұңқыр құрлықтан өткенде 1,5-4,2 жетуі мүмкін. км.

Географически

4,4(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ