3)Чинники розміщення:
І)Теплові (ТЕС) = 1)сировинний ( паливний ) = в районах видобутку палива і поблизу річок (перевозити паливо в декілька разів дорожче, ніж передавати електроенергію)
2)на споживача = поблизу великих міст, промислових підприємств.
ІІ) Атомні електростанції (АЕС) = 1)споживач (значні споживачі, проблеми з традиційними паливними ресурсами)
2)водний = наявність значних запасів водних ресурсів для охолодження реакторів
ІІІ)Гідроелектростанції (ГЕС) = значні гідроенергоресурси = на річках ( переважно гірських).
ІV)Альтернативні = ВЕС ( вітрові електростанції)в районах з великою швидкістю та постійністю вітру); СЕС ( сонячні електростанції) в районах з значною кількістю сонячної енергії; ГеЕС (геотермальні електростанції) в сейсмічних районах .
Основними чинниками, які формують клімат Південної Америки, є географічна широта, рельєф, вітри й океанські течії.
Объяснение:
більша частина Південної Америки лежить у спекотному поясі між двома тропіками. Лише вузька південна частина материка знаходиться в помірних широтах. Отже, за кліматичними умовами Південна Америка нагадує Африку, однак від неї вона відрізняється більшою вологістю клімату.Анди розташовані на західному узбережжі материка й суцільною стіною перекривають рух тихоокеанського повітря вглиб материка. Зі сходу материк відкритий для проникнення пасатів, які несуть тепле й вологе повітря з Атлантики, яке доходить аж до східних схилів Анд. (ТРОПІКИ І ДЕЯКІ ПОМІРНІ ШИРОТИ. АНДИ НЕ ДАЮТЬ ПРОЙТИ ПАСАТАМ (ХОЛОДНИМ ВІТРАМ) ПРОЙТИ У МОРЕ І ВОНИ ЗАЛЕШАЮТЬСЯ В ПІВНІЧНІЙ АМЕРИЦІ ДОЩАМИ
КРИЗИС
ВОЙНА (ДОН БАСС)
НЕ СТАБИЛЬНОЕ РАЗВИТИЕ ЭКОНОМИКИ
Объяснение: