Объяснение:так как он находится на природе и люди его часто посещают
Чому Європу назвали Європою?
Є кілька версій. Ось одна з найпоширеніших.
На тому місці, де зараз перебуває держава Ліван, в глибокій старовині розташовувалася Фінікія. Згідно давньогрецьких міфів, бог Зевс закохався в неймовірно красиву земну жінку на ім'я Європа. Історики припускають, що слово «європа» фінікійською означало «захід» (саме слово, швидше за все, ассірійське).
Красуня Європа була дочкою Агенора, царя Фінікії. Громовержець Зевс побажав зробити Європу своєю дружиною, але цар Агенор не допустив би цього. Зевсу нічого не залишалося, як викрасти красуню.
Перетворившись на білого бика, Зевс викрав Європу і перевіз її на острів Кріт. Пізніше, згідно з деякими міфам, Європа стала дружиною крітського царя. А тому жителі Криту стали називати свою землю Європою.
У 5 столітті до нашої ери назву Європа поширилося на всю Грецію. Поступово, отримуючи нові знання про навколишній світ і все більше подорожуючи, древні люди відсували кордони Європи. І тільки в середині 18 століття були встановлені остаточні кордони Європи, які відзначені і на сучасних географічних картах.
Можливо, саме так і було, і Європу назвали Європою на честь героїні давньогрецьких міфів. У будь-якому випадку, це дуже цікава і цікава версія.
Чому Азію назвали Азією?
Назва «Азія» в застосуванні до континенту теж з'явилося завдяки древнім грекам і їх міфам. Однак саме слово «азія» є ассірійським, перекладається як «схід сонця». Тепер зрозуміло, чому найбільшу частину світу назвали Азією, адже саме там сходить сонце.
Слово «азія» у ассірійців було всього лише словом, а назвою частині світу воно стало таки завдяки грекам. У давньогрецькій міфології є бог-титан по імені Океан. Азія (Асія) — його дочка-океаніди, яку самі греки зображували верхи на верблюді. В руках у неї були щит і шухлядка з ароматними прянощами. У деяких варіантах міфів Азія є матір'ю (а в деяких — дружиною) самого Прометея — того самого героя, який приніс людям вогонь.
Все, що східніше Європи та ближче до того місця, де сходить сонце, стародавні греки стали називати Азією. Скіфів, які мешкали за Каспійським морем, греки називали азіанамі. А стародавні римляни, до речі, називали азіанамі жителів своєї східної провінції.
Коли почався період великих географічних відкриттів, слово «Азія» вирішено було використовувати для позначення величезних по майданчика земель, що знаходяться ближче до сходу сонця (тобто на схід). Таким чином, появі на карті частині світу під назвою Азія ми зобов'язані ассірійцям і древнім грекам
Як Антарктида назву свою отримала?
Антарктида — це похідне від слова «Антарктика». Антарктикою назвали південну полярну область. У перекладі з грецької Антарктика означає «протилежно Арктиці», адже назва «Арктика» з'явилося раніше як позначення області, що примикає до північного полюса. Саме слово «Арктика» прямо пов'язане з давньогрецької міфологією.
Громовержець Зевс закохався в німфу Каллісто, але заздрісні боги не змогли бачити, як щасливі Зевс і Каллісто і перетворили вагітну жінку в ведмедицю. Після цього вона народила сина. Аркад, так звали сина (по-грецьки ведмідь — арктос), виріс без матері. Одного разу, полюючи, він замахнувся списом на свою матір ведмедицю Каллісто (зрозуміло, він не знав, хто вона). Побачивши це, Зевс перетворив обох дорогих собі істот в сузір'я — так з'явилися Велика ведмедиця і Мала ведмедиця.
Ці сузір'я допомагали знайти полярну зірку, завжди вказує на північ. Тому всю північну область стародавні греки стали називати Арктикою. Потім з'явилася назва Антарктика (протилежність Арктиці). Ну а пізніше виникло слово Антарктида — шоста частина світла, південний материк у самого полюса Землі.
Відкрили цю частину світу російські моряки під командуванням Фадея Беллінсгаузена 28 січня 1820. Правда, це офіційна дата — саме тоді моряки побачили «крижині материк». Через рік моряки побачили берег і назвали цю місцевість Землею Олександра Першого. Однак ця назва так і не поширилося на весь материк, який у результаті отримав назву Антарктида, пов'язане з древньою Грецією.
Объяснение:
Почва – это невозобновляемый ресурс, т.е. в случае утраты или деградации ее невозможно восстановить в срок, сопоставимый с продолжительностью человеческой жизни. Состояние почв оказывает влияние на пищу, которую мы едим, воду, которую мы пьем, воздух, которым мы дышим, на наше здоровье и на здоровье всего живого на Земле. Без здоровых почв мы не сможем выращивать продовольствие. Ведь, по оценкам, 95 процентов того, что мы едим, прямо или косвенно производится на почвах.
Здоровые почвы – это ключевой фактор продовольственной безопасности и залог нашего устойчивого будущего. Они поддерживать производство продовольствия смягчению последствий изменения климата и адаптации к ним, они участвуют в процессе фильтрации воды, повышают устойчивость к наводнениям и засухам и еще многое, многое другое. Но существует невидимая угроза, которая ставит под удар и почвы, и все то, что они могут дать.
Загрязнение почвы вызывает цепную реакцию. Оно сказывается на почвенном биоразнообразии, снижает запасы органического вещества почвы и ее фильтрующую . Из-за загрязнения почвы происходит загрязнение почвенной влаги и грунтовых вод, нарушается баланс питательных веществ в почве. К числу наиболее распространенных загрязнителей почвы относятся тяжелые металлы, стойкие органические загрязнители и новые загрязнители, такие как фармацевтические препараты и средства личной гигиены.
Загрязнение почвы разрушительно для окружающей среды и влечет негативные последствия для всех форм жизни, которые с ним сталкиваются. Неустойчивые методы ведения сельского хозяйства, сокращающие запасы органического вещества почвы, могут переносу загрязнителей в пищевую цепь. Так, например, из загрязненной почвы загрязнители могут попасть в грунтовые воды; затем они накапливаются в тканях растений и передаются пастбищным животным, птицам и, наконец, людям, которые эти растения и животных едят. Загрязняющие вещества в почве, грунтовых водах и пищевой цепи могут вызывать целый ряд болезней и повышенную смертность у людей; это могут быть как острые последствия кратко характера – например, различные виды интоксикаций или диарея, – так и хронические заболевания, в том числе онкологические.
Помимо воздействия на окружающую среду загрязнение почв сопряжено с высокими экономическими издержками, обусловленными снижением урожайности и качества сельскохозяйственных культур. Предотвращение загрязнения почв должно быть одной из приоритетных задач во всем мире. Подавляющее большинство загрязняющих веществ является результатом деятельности человека, поэтому мы несем прямую ответственность за то, чтобы изменить ситуацию, обеспечив сокращение масштабов загрязнения и безопасное будущее нашей планеты.
Необходимо признать ценность почв, их производственный потенциал и вклад в продовольственную безопасность и поддержание ключевых экосистемных услуг. Вот лишь несколько причин, по которым проблему загрязнения почв нельзя недооценивать:
Объяснение: я это писал. Добавте в лутший ответы
Там красиво и нет крышы