Приро́дна зо́на, фізико-географічна зона — частина географічного поясу з однорідними кліматичними умовами. Вона є частиною природної країни. На рівнинних територіях зони зберігають широтне або близьке до нього простягання, тобто змінюються від екватора до полюсів (широтна зональність) і від океанів углиб континентів (довготна зональність). Мають близькі умови температур і зволоження, що визначають однорідні ґрунти, рослинність, тваринний світ і інші компоненти природного середовища. Природні зони виражені на суші і в океані, де проявляються менш чітко. Зміна природних зон у горах називається висотною поясністю.
Почвы в Западной Австралии красно-бурые и почвы тропической пустыни.Растительность в этой части скудная,так как большую территорию занимает пустыня.Преобладают кустарники и травянистые растения.Растут здесь эвкалипты,акации,баобабы.Из животных тут обитает верблюд,кенгуру,собака Динго,страус эму.
Почвы Восточной Австралии красно-жёлтые ферраллитные,красные ферраллитные,желтозёмы.На этой территории растут эвкалиптовые вечнозелёные леса,пальмы,бук,папоротники,хвойные деревья,вереск,злаковые луга,бутылочное дерево.Из животных тут можно встретить кенгуру,утконоса,кускуса,ехидну,коалу,вомбата.
Ми ростимо, дихаємо, розвиваємося, живлемося, старіємо, помтраємо.