М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Moran1
Moran1
26.07.2021 11:39 •  География

Причина образования океанов

👇
Ответ:

Бедность органического мира

4,6(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mastheadchan1
mastheadchan1
26.07.2021

Природа Океания крайне своеобразна прежде всего ввиду островного положения образующей её суши и разбросанности островов по обширной акватории Тихого океана. Отсюда — своеобразие рельефа островов, формы которого генетически связаны с геологическим строением, морфоструктурами дна океана, колебаниями уровня и физико-химическими свойствами его вод. Общая черта климата всех островов — океаничность, зависящая, однако, также и от близости Евразии и Австралии. Характерны обеднённость и (для более древних островов) высокий эндемизм флоры и фауны. Ландшафты островов меняются от экваториального до субтропического и умеренного (в Южном полушарии) географических поясов и зон (от зоны влажных экваториальных лесов до зоны широколиственных лесов умеренных широт) и отличаются неповторимым своеобразием природных комплексов в условиях океанического окружения. Для крупных гористых островов характерны высотная поясность ландшафтов и их резкие различия в зависимости от экспозиции склонов по отношению к влажным и сухим ветрам.

4,6(93 оценок)
Ответ:
igorgame39
igorgame39
26.07.2021
Сріблясто-білі метали широкого застосування. Саме такий колір мають уран, титан, нікель та алюміній. Усі вони надзвичайно корисні в різних галузях людської діяльності. Наприклад, уран і його сполуки застосовують як ядерне паливо на атомних електростанціях. Титан дає змогу отримувати речовини, з яких виробляють білила і гуму, штучне волокно і синтетичний каучук для шин тощо. Нікель використовують для виробництва так званої легованої сталі, що є міцнішою і стійкішою до зношування. Алюміній за масштабами застосування посідає друге місце після заліза та його сплавів. З цього легкого металу виробляють дріт і фольгу, будівельні конструкції та деталі літаків, його застосовують у суднобудуванні й космічній техніці.
Ртуть відома людству з давнини. її вміли отримувати ще в V ст. до н.е. у Межиріччі. Як використовувати руду ртуті (кіновар), описано в документах Давнього Китаю. До народження сучасної хімії ртуть вважали складовою частиною всіх металів, гадаючи, що її можна перетворити на золото. Лише в XX ст. фізики з’ясували, що під час ядерної реакції атоми ртуті дійсно перетворюються на атоми золота. Проте такий б отримання золота надто дорогий. Нині ртуть застосовують у медицині, в електротехнічній та гірничій промисловості, у приладобудуванні та металургії тощо.
4,4(49 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ