М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Atalaney
Atalaney
24.03.2022 23:42 •  География

Установіть відповідність між тектонічними структурами та формами рельєфу Євразії.
1 Індостанська платформа А Гімалаї
2 Сибірська платформа Б Західносибірська рівнина
3 пояс кайнозойської складчастості В Середньосибірське плоскогір"я
4 пояс палеозойської складчастості Г Уральські гори
Д Плоскогір"я Декан
До ть будь-ласка)

👇
Ответ:
angelinaann
angelinaann
24.03.2022

ответ: 1:Д)

2:В)

3:Г)

4:А)

Надеюсь

4,5(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vulpe
vulpe
24.03.2022
В пределах одной и той же зоны на равнинах Предуралья и Зауралья природные условия заметно отличаются. Объясняется это тем, что Уральские горы не только препятствуют расселению некоторых видов растений и животных, но и служат своеобразным климатическим барьером. К западу от них выпадает больше осадков, климат более влажный и мягкий; к востоку, т. е. за Уралом, осадков меньше, климат более сухой, с ярко выраженными чертами континентального.
Характер растительности Предуралья и Зауралья тоже неодинаков. Например, в тайге Предуралья больше пихтово-еловых лесов, меньше сосняков. В Зауралье, напротив, особенно распространены сосновые леса. В Предуралье к югу от тайги расположены широколиственные леса, в Зауралье их нет. В степях Предуралья на сохранившихся участках луговых степей красочный ковер образует разнотравье. В степях Зауралья из-за недостатка влаги и близкого залегания богатых солями третичных отложений распространены засоленные почвы со скудной растительностью.
4,5(59 оценок)
Ответ:
DPAKOSHKA
DPAKOSHKA
24.03.2022

ответ:

лісостепова зона простяглася від прикарпаття до середньоросійської височини. північна межа (із поліссям) проходить поблизу львова, шепетівки, житомира, києва, ніжина, глухова, а південна - по лінії ананьїв - знам'янка - олександрія - красноград - -куп'янськ.

рельєф лісостепу різноманітний. на правобережжі зона займає волино-подільську і придніпровську височини, на лівобережжі - частину придніпровської низовини і відроги середньоросійської височини.

степова зона займає близько 40% території україни. на півночі степ межує з лісостепом по лінії ананьїв - знам'янка - олександрія - красноград - - куп'янськ. степ охоплює причорноморську низовину, південні частини придніпровської височини та придніпровської низовини, донецьку і приазовську височини, а також рівнини криму.

у порівнянні з іншими зонами україни степ одержує найбільшу кількість сонячного тепла, але найменшу кількість осадків. із заходу на схід температури січня змінюються від -2 до -9°с, температури липня - від +20 до +24°с. річна сума опадів зменшується з північного заходу на південний схід - від 450 до 300 мм. це є причиною маловодності степових річок.

4,8(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ