Якщо ми хочемо, щоб Україна вижила, як самостійна держава, маємо зробити все, щоб економіка нашої країни була конкурентною, як з точки зору витрат на виробництво продукції, так і з точки зору інвестиційної привабливості.
При цьому варто бути реалістичним, усвідомлюючи, що на сьогодні володіємо дуже обмеженим переліком переваг, які можуть, за правильного використання, до забезпеченню конкурентності української економіки.
Ми не можемо і не будемо, як, наприклад, китайці, працювати по 14 годин на добу, з 8-10 вихідними на рік, що є нормою для більшості з них.
Ми не готові повністю відмовитись від системи соціального страхування, в тому числі пенсійного, що об'єктивно здорожчує продукцію вітчизняних товаровиробників.
Ми не маємо сучасного рівня технологічної та управлінської культури масового виробництва.
Тому нам необхідно використати інші методи забезпечення конкурентності нашої економіки. В першу чергу це стосується зниження протягом 5-7 років фіскального відсотка ВВП (зниження загального обсягу податків та квазіподатків з відповідним скороченням бюджетних та квазібюджетних видатків) з сьогоднішніх 42% до хоча би 33-34%. Плани уряду щодо трансформації податку на прибуток на користь податку на розподілений прибуток є правильними, але недостатніми в цьому напрямку.
ответ1. Тайга - самая рас природная зона России, занимающая 45% территории страны. Тайга расположена в центральной и северной частях Восточно-Европейской равнины, Западной Сибири, Восточной Сибири и в южной части Дальнего Востока. 2. В тайге холоднее, чем в степях летом, что не позволяет выращивать теплолюбивые культуры. Тайга является переувлажненной местностью, степь - слабозасушливой. 3. В тундре произрастают мхи, лишайники и карликовые березы. 4. Зона степей и лесостепей является наиболее измененной, из-за плодородных черноземных почв ведется активное сельское хозяйство, которое требует пашни. 5. Высадка деревьев по краям пашни, восстановление леса после вырубки. 6. Сельское хозяйство создает проблему эрозии, для того чтобы эрозия прекратилась, высаживаются деревья в наиболее подвергнутых ей местах