М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
224678
224678
15.04.2022 02:13 •  География

задание #1

Во Укажите линии, относящиеся к географическим координатам объекта.

Выберите несколько из 4 вариантов ответа:

1) географическая долгота

2) географическая широта

3) меридианы

4) параллели

Задание #2

Во Географическая широта- это: Выберите один из 4 вариантов ответа:

1) линия, которая показывает расстояние от экватора до полюсов.

2) линия, которая показывает расстояние от экватора до меридиана, выраженное в градусах.

3) линия, которая показывает расстояние от меридиана до заданного объекта, выраженное в градусах.

4) линия, которая показывает расстояние от экватора до заданного объекта, выраженное в градусах.

Задание #3 Во Верно ли следующее утверждение?

1º градус дуги меридиана равен 100 км Выберите один из 2 вариантов ответа:

1) да

2) нет

Задание #4 Во Верно ли следующее утверждение?

Параллели- это окружности, которые имеют разную длину. Выберите один из 2 вариантов ответа:

1) нет

2) да

Задание #5 Во Определите, какие из следующих утверждений являются верными, а какие неверными?

Укажите истинность или ложность вариантов ответа:

__ Меридиан представляет собой часть окружности, которую называют дугой.

__ Меридианы проводят параллельно линии экватора.

__ Географическая широта определяется по параллелям.

__ Началом отсчета широты является начальный меридиан.

Задание #6 Во Определите расстояние между объектами А и В, если они расположены, на линии экватора (длина 1 º= 111, 3 км), а расстояние между ними равно 10º? (ответ дайте в километрах без указания единиц измерения)

Запишите ответ:

Задание #7

Во Градусная сетка - это:

Выберите один из 4 вариантов ответа:

1) совокупность продольных и поперечных линий, проведенных на глобусах и картах.

2) совокупность меридианов на глобусах и картах.

3) совокупность параллелей на глобусах и картах.

4) нанесенные на карте градусные обозначения.

Задание #8

Во Географическая широта бывает Выберите несколько из 4 вариантов ответа:

1) южной

2) северной

3) западной

4) восточной

Задание #9

Во Соотнесите понятие с определением. Укажите соответствие для всех 2 вариантов ответа:

1) условная линия, проведенная параллельно линии экватора.

2) линия, которая соединяет Северный и Южный полюс.

__ Меридиан

__ Параллель

Задание #10

Во Определите расстояние между объектами А и В, если они расположены на одном меридиане, а расстояние между ними в градусах составляет 8 º? (ответ дайте в километрах без указания единиц измерения)

Запишите ответ:

👇
Ответ:
naval2018
naval2018
15.04.2022

ответ:1-12

Объяснение:

4,6(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
belevich031197
belevich031197
15.04.2022

1) Причина образования ветра – это неравномерное нагревание земной поверхности: тёплый воздух поднимается вверх, а на его место приходит более тяжелый и плотный холодный воздух. Ветер дует из области повышенного давления в область пониженного давления. Чем больше разница в атмосферном давлении, тем больше скорость ветра.

2) Бриз и муссон являются ветрами. Их различие заключается в следующем: бризы дуют на морских побережьях и больших озерах, а муссоны - на побережьях океана. Кроме того, бризы дважды в сутки меняют направление, а муссон дважды за год. Муссон - мощный ветер, а бриз - слабый.

На третий во не могу ответить, потому что нет изображения.

4,5(65 оценок)
Ответ:
Про228ooo
Про228ooo
15.04.2022

Объяснение:

Транспортна система — це система взаємопов’язаних складових (людей, які задіяні в транспортному процесі; інфраструктури; транспортних засобів тощо), яка призначена для транспортування будь-кого (будь-чого).

Світова транспортна система

Транспорт – це одна з найважливіших складових виробничої інфраструктури України. Його ефективне функціонування є необхідною умовою стабілізації, піднесення структурних перетворень економіки, розвитку зовнішньоекономічних сфер діяльності, підвищення життєвого рівня населення, забезпечення національної безпеки країни.

Транспорт належить до сфери матеріального виробництва, є його четвертою галуззю (після видобувної, обробної промисловості та сільського господарства) і продовжує виробничий процес, доставляючи продукти від місця виробництва до місця споживання. Продукцією транспорту є сам процес переміщення, який здійснюється за до транспортних засобів як у сфері виробництва, так і у сфері обігу.

Він впливає на розвиток господарства і як споживач металу, енергії, деревини, гуми, інших продуктів. На нього припадає значна частина основних виробничих фондів та промислово-виробничого персоналу.

Специфіка транспорту, як галузі господарства, полягає в тому, що він сам не виробляє продукцію, а бере учать у її створенні, забезпечує виробництво сировиною, матеріалами, обладнанням і перевозить готові вироби споживачу. Транспортні витрати включаються до собівартості продукції.

Транспорт є важливою складовою частиною ринкової інфраструктури, бо створює умови для формування загальнодержавного й місцевих ринків. Значення транспорту для будь-якої країни, що займає велику територію, дуже велике. Він відіграє в державі важливу економічну та оборонну роль.

Економічна роль транспорту проявляється, перш за все, в тому, що він є органічною ланкою кожного виробництва, виконує неперервну і масову постановку всіх видів сировини, палива і продукції з пунктів виробництва до споживача, а також здійснює розподіл праці, спеціалізацію й кооперацію виробництва. Без транспорту неможливо раціонально розмістити виробництво,

освоїти нові території і природні багатства. Транспорт – важливий фактор економічної інтеграції країн і розвитку міжнародної торгівлі.

Соціально-політичні функції транспорту виявляються в його здатності здійснювати обмін матеріальними й духовними цінностями між районами, містами, територіями і цим сприяє їх об'єднанню в єдину державу. Транспорт забезпечує вантажні, побутові і туристичні поїздки, а також медичне обслуговування людей, полегшує фізичну працю.

Різноманітне і важливе культурне значення транспорту, перш за все, полягає в тому, що він забезпечує спілкування між континентами, країнами, містами й людьми, та сприяє задоволенню їх естетичних потреб і культурному обміну.

Оборонна роль транспорту виділялася й підкреслювалась завжди. У всі часи він розглядався як один із важливих факторів забезпечення обороноздатності держави. Його функціями є перекидання військ і озброєнь, забезпечення об'єктів тилу і військового виробництва. Він є також важливою частиною багатьох видів військової зброї.Історія розвитку транспорту невіддільна від історії людського суспільства. Причиною цього є те, що без переміщення знарядь та предметів праці й самої людини неможливі ні виробництво споживання, ні яка-небудь інша цілеспрямована діяльність.

Транспорт виник у глибоку давнину. При первіснообщинному устрої потреби в транспорті були мінімальними. Для цього періоду характерні найпростіші транспортні засоби: в'ючні тварини, плоти, човни та ін.

Подальшого розвитку транспорт набув в рабовласницькому суспільстві, де завдяки розвитку землеробства і скотарства, відкриттю методів отримання і обробки металу, проходило збільшення продуктивності праці й одночасно її поділ. Збільшення об'єму продукції уже само по собі потребувало розвитку засобів транспорту. З виникненням приватної власності й поділом людей на класи, стали розвиватись держави, що призвело до збільшення транспортних потреб.

Розселення людей на обширних територіях, зокрема, по берегах річок і морів, будівництво міст, збір податків і данини, поширення обміну та торгівлі, завойовницькі й оборонні війни – усе це сприяло порівняно швидкого розвитку кораблебудування і водного транспорту.

4,5(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ