М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Оператор2288
Оператор2288
06.01.2022 23:35 •  География

вообще не понимаю​(геометрия)


вообще не понимаю​(геометрия)

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Кувшин13
Кувшин13
06.01.2022

Пояснення:Антропоге́нні фа́ктори середо́вища — фактори, зумовлені діяльністю людини.

Можуть бути прямими або непрямими. Прикладами прямого впливу людини на природу можуть служити зведення лісів на значних територіях, неконтрольований збір рослин, надмірне знищення промислових тварин, що призводить до різкого скорочення чисельності багатьох видів, а в ряді випадків до їх повного зникнення. Непрямий вплив антропогенних факторів здійснюється шляхом зміни ландшафтів, клімату, фізичного стану та хімічного складу атмосфери, гідросфери, ґрунтів та ін. Забруднення середовища промисловими і побутовими відходами викликає серйозні зрушення в екологічній рівновазі, призводить до деградації угруповань організмів — біоценозів, що складалися й еволюціонували тисячоліттями. Збільшуючи продуктивність земель, людина на місці натуральних природних комплексів створила для культурних рослин і домашніх тварин практично нове середовище, нові угруповання організмів — агробіоценози. Непомірні розорювання земель та випасання худоби, рубка водоохоронних лісів привели в ряді районів природні біоценози у важкий стан, посилили водну і вітрову ерозію ґрунтів і обміління річок. Нині на Землі важко знайти ділянки, так чи інакше не порушені діяльністю людини. Потужний за масштабами і можливими наслідками вплив людини на природу поставив людство перед необхідністю прийняття науково розроблених заходів щодо збереження і раціонального використання ресурсів біосфери.

4,6(21 оценок)
Ответ:

1.Южная Америка – материк, лежащий преимущественно в Южном с точки зрения широты, и полностью в Западном, с точки зрения долготы полушариях. Площадь 17,8 млн. км2.

2.Материк открыл Х. Колумб в 1492г. Затем последовали экспедиции Ф. Орельяны (1542г.), А. Гумбольдта (1799-1804 гг.) Г. Лангсдорфа ( 1821-1828 гг.)

3. В данный момент антропогенная нагрузка осуществляется неравномерно. Так, наиболее населенными являются прибрежные территории, там же природные комплексы претерпели сильнейшие изменения под влиянием человека. В тоже время огромные площади Амазонской низменности и Гвианского плоскогорья почти не заселены.

4,6(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ