М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sendrey8542
sendrey8542
04.06.2020 23:16 •  География

Что провоцирует проникновение далеко на юг Восточно-Европейской равнины воздушных масс Северного Ледовитого океана в летнее время? Укажите правильный вариант ответа:

Обильные осадки

Потепление

Похолодание

Засухи

👇
Ответ:
coolraynur
coolraynur
04.06.2020

Засухи

Объяснение:

...,

4,8(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

Внутрішні води Африки

Кліматичні особливості та характер рельєфу Африки визначають розподіл стоку та гідрологічний режим річок. Майже 80% опадів випаровується і лише 20% формує стік (5400 км3 на рік) - більше лише в Євразії та Південній Америці. На області, які не мають стоку в океан, припадає 31% території материка.

Головний вододіл Африки - на сході, де розташовані найвищі підняття. Внаслідок загального нахилу Африки на захід найбільші показники стоку характерні для річок басейну Атлантичного океану, а найменші - для річок басейну Середземного моря, незважаючи на те, що сюди несе свої води одна з найбільших річок світу - Ніл.

Формування та розвиток сучасної річкової сітки Африки відбувалося з кінця неогену, коли кліматичні умови стали близькими до сучасних. Материк тривалий час був переважно областю внутрішнього стоку. Формуванню зовнішнього стоку сприяли підняття обширних ділянок платформи на сході материка.

Ерозія схилів плато та плоскогір'їв, які звернуті в бік океану привела до формування нових річкових систем. Вони перехопили стік тих річок, що виникли раніше. Тому для сучасних річок Африки характерне чергування відрізків давніх, вироблених за тривалий час профілів русла, широких долин зі значною кількістю терас та молодих профілів з вузькими долинами, порогами та водоспадами (нижня течія Конго, Замбезі, Оранжева та ін.). Через це річки Африки часто непридатні для судноплавства, але мають значні запаси гідроенергоресурсів.

Пояснення:

4,5(53 оценок)
Ответ:
Danila1367
Danila1367
04.06.2020

на климат евразии, как и других материков, большое влияние оказывает рельеф. альпы, карпаты, кавказ, гималаи и другие горы альпийско-гималайского складчатого пояса являются важным климаторазделом материка. они путь холодным и сухим северным ветрам на юг и одновременно встают непреодолимым барьером на пути теплых и влажных ветров, дующих с юга. так, в котловинах центральной азии, к северу от гималаев, за год выпадает 50-100 мм осадков, а у подножия восточных гималаев — более 10000 мм за год. зимы в странах европейского средиземноморья, за барьером альп, теплые, а на равнинах средней европы относительно холодные.

4,5(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ