М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sashawinner13
sashawinner13
26.07.2022 02:09 •  География

Составьте график хода температур в течении суток в г.Алматы

👇
Ответ:
Izilaevapolina
Izilaevapolina
26.07.2022

осы. деп. ойлай........................


Составьте график хода температур в течении суток в г.Алматы
4,8(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MrQelen
MrQelen
26.07.2022
И добро и зло одновременно. С одной стороны - богатые природные ресурсы, что дает возможность наполнять госбюджет. С другой стороны - чем больше территория, тем труднее ей управлять. Плюс низкая плотность населения, малоразвитая инфраструтура в большинстве регионов страны. Это, конечно, зло. А вообще ответ в простом сравнении - где выше уровень жизни, в маленькой Швейцарии или большой России? Хотя это все равно не оправдание для наших чиновников, ведь в США или Австралии тоже территория немалая...
4,8(10 оценок)
Ответ:
ostapsheremetaoooo
ostapsheremetaoooo
26.07.2022

Розглядаючи історію та особливості формування території сучасної України у ХХ столітті, слід пам’ятати, що на початку століття Україна ще не мала статусу самостійної, незалежної держави. Напередодні Першої світової війни її землі були поділені між двома великими імперіями – Російською та Австро-Угорською. Більшість земель, населених українцями, перебувала у складі Російської імперії. Це насамперед територія 9 губерній: Волинської, Катеринославської, Київської, Подільської, Полтавської, Таврійської, Харківської, Херсонської і Чернігівської. Цю територію називають Наддніпрянською Україною, або Наддніпрянщиною.

Решта українських земель, розташованих на захід від річки Збруч, належала Австро-Угорщині. Ці землі входили до окремих адміністративних одиниць Австрії – Галичини й Буковини, які мали елементи територіального самоврядування з крайовими сеймами. Українське населення протягом багатьох десятиліть домагалося поділу Галичини на східну, населену переважно українцями, і західну, польську. Це мало послабити вплив поляків у Східній Галичині і створити кращі умови для національно-культурного розвитку української більшості. Але австрійська влада не була в цьому зацікавлена.

Закарпаття – найзахідніша історична українська територія – входило до складу Угорщини і ніякого самоуправління не мало.

Объяснение:

4,6(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ