М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
emilylund829
emilylund829
31.03.2023 19:45 •  География

Тропосферадан жоғары 50 км биіктікке созылатын атмосфера қабатын атаңыз.​

👇
Ответ:
Tinusya
Tinusya
31.03.2023

Озон қабаты болады себебі троосфераның үстінде озон қабаты

4,7(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Azariya
Azariya
31.03.2023

Міграційні процеси відбуваються по всьому світу і мають багатовекторну спрямованість. Вони представляють собою рух працездатного населення на міждержавному та міжконнтинентальному рівні, тобто міграція  на найвищих рівнях. Такий вид міграції потребує широкого вивчення та повинен мати високий інтерес зі сторони країни, з якої мігрує конкретна особа , так і з сторони держави, в яку мігрує дана особа.

Зрозуміло, що події в Україні з 2014 року сприяли пожвавленню міграційних процесів. Економічна та плітична кризи, анексія Криму та розгортання військових дій на Донбасі збурили хвилю міграції як всредині України, так і за її межі.Втім явище зовнішньої трудової міграції не нове. Україна і до Революції гідності була серед найбільш міграційно активних країн ще з 1990-х років.

Можна сказати, що ми маємо лише приблизне уявлення про кількість населення в Україні.

Основні завдання Міжнародної організації праці :

-захист інтересів і прав трудящих;

-підвищення життєвого рівня трудящих;

-покращення умов праці;

-захист від професійних захворювань;

-соціальний захист працівників-іммігрантів;

-сприяння зайнятості іммігрантів.

4,4(28 оценок)
Ответ:
Artem574189
Artem574189
31.03.2023

Хочу попередити, що у відповіді під «географічними картами» маються на увазі і топографічні карти, якщо я не вказала конкретно вид карти.

Географічні карти, як ми знаємо, це зменшене зображення окремих ділянок земної поверхні або Землі в цілому. Вони необхідні людям, їх роблять як для вивчення природи так і для ведення господарства. Карти бувають дуже різними, їх поділяють на групи за обсягом території, масштабом або змістом.

Отже, з приводу їх використання. За картами, особливо тематичними, можна вивчати окремі теми - рослинність, геологічну будову, форми рельєфу, типи грунтів, зони екологічних та технічних катастроф, галузі господарства, і т. д. Відповідно і використовують їх різні спеціалісти, при чому як представники цивільних професій, так і військових - агрономи, економісти, будівельники, водії, безпосередньо військові, моряки, льотчики, рятувальні служби, спортсмени та представники інших професій.

Звісно, що карти спрямовані не тільки на спеціалістів, а й стануть в нагоді пересічній людині. В побуті частіше використовують плани та топографічні карти. З ними можна піти в похід, по плану школи ,наприклад - знайти потрібний клас або шлях евакуації, план міста дасть багато потрібної інформації, за планом земельної ділянки можна правильно визначити місце для будинку або розбивки саду.

Я впевнена, що кожен з нас достатньо часто користується картою, друкований це формат чи електронний, але якщо вам потрібно піти в незнайоме місце і ви маєте його адресу, то чак чи інакше ви дивитесь, як туди проїхати і де це знаходиться. То ж карта вам набагато ближча, можливо ви просто не звертали на це увагу.

4,7(35 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ